?>
Filia Bezrzecze
Dni Bezrzecza
Wpisany przez Administrator    piątek, 07 lipca 2023 00:00   

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej zaprasza na Dni Bezrzecza, które odbędą się w dniach 14 i 15 lipca w Bezrzeczu. Proszę się zapoznać ze szczegółowym programem imprezy.

Program Dni Bezrzecza

14.07.2023 r.

16.00-18.00 śladami dawnego Bezrzecza- oprowadzenie – zbiórka na pętli autobusowej w Bezrzeczu
18.00-20.30 wystawa fotografii „ W starym obiektywie”- Klub w Bezrzeczu ul. Koralowa 61c
21.00 Dobre lato filmowe- teren rekreacyjny w Bezrzeczu

15.07.2023 r.

Teren Rekreacyjny w Bezrzeczu

15.00 Rozpoczęcie
15.30-16.00 Sportowe walki rycerskie
16.00-16.30 Konkursy zręcznościowe
16.30-17.00 Sportowe walki rycerskie
17.00-18.00 animacje, zawody sprawnościowe
18.00-19.00 występ Moryńskiej Orkiestry Ukulele z Wokalistami, Roztańczona Akordeonistka
19.00-23.00 Disco pod gwiazdami

Zapraszamy serdeczniewprowadził: administrator

 
Spotkania seniorów w Bezrzeczu
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 17 kwietnia 2023 00:00   

Za nami kolejny blok spotkań dla seniorów w klubie w Bezrzeczu.

Tym razem oprócz „Treningu pamięci”, który staje się coraz bardziej popularny wśród okolicznych mieszkańców, odbyło się spotkanie poświęcone technikom relaksacyjnym. O tym, jak ważne są ćwiczenia by zapobiegać demencji, która może być nie tylko „zwykłym zaburzeniem pamięci” uczestnicy warsztatów wiedzą już doskonale. Tym bardziej cieszymy się, że rośnie grono chętnych do uczestnictwa w spotkaniach poświęconym ćwiczeniu koncentracji, pamięci, funkcji językowych i kreatywności. Druga część tego ponad dwugodzinnego spotkania poświęcona została stosowaniu różnorodnych technik relaksacyjnych. Przewlekły stres towarzyszący nam w życiu codziennym może mieć różnorodne następstwa w postaci nerwic, stanów lękowych, depresji i licznych chorób ciała. Aby tego uniknąć warto wypróbować i stosować kilka sprawdzonych technik relaksacyjnych, które pomagają obniżyć poziom kortyzolu. Tego właśnie próbowaliśmy dokonać w klubie za pomocą techniki mindfulness.

Na potrzeby naszych spotkań panie psycholożki Alicja Jurzysta i Karolina Zielińska stworzyły swojego rodzaju pudełko życzeń i nurtujących pytań. Tu każdy podczas spotkania może wrzucić zapisane na kartce pytanie bądź problem, który chciałby omówić . Żadne z pytań nie pozostanie bez odpowiedzi, tak zapewniły obie panie. Zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnym spotkaniu , które odbędzie się 12 maja o godzinie 17.00.

Spotkania nie stanowią kontynuacji poprzednich, dlatego nie musicie się Państwo obawiać , że coś Was ominęło lub, że będziecie musieli nadrobić zaległości. Zapraszamy do udziału w kolejnym.

Do zobaczenia!autor: Patrycja Jurzysta-Żal

wprowadził: administrator 
Warsztaty plastyczne w Bezrzeczu
Wpisany przez Administrator    piątek, 14 kwietnia 2023 00:00   

W zeszłym tygodniu w filii GCKiB w Bezrzeczu odbyły się warsztaty plastyczne. Tematem przewodnim zajęć było tworzenie obrazów dmuchawców.autor: Patrycja Jurzysta-Żal

wprowadził: administrator 
Warsztaty Modelarskie - FASCYNACI 2022/23
Wpisany przez Administrator    wtorek, 01 listopada 2022 23:00   KONIEC ROZGRZEWKI! PRZYGOTOWUJEMY SIĘ DO OSIĄGANIA LEPSZYCH WYNIKÓW, BĘDZIEMY ROZWIJAĆ WASZE UMIEJĘTNOŚCI I POSZUKIWAĆ WŚRÓD WAS NOWYCH TALENTÓW. POD OKIEM DOŚWIADCZONEGO HOBBYSTY, PASJONATA, FASCYNATA I POZYTYWNIE ZAKRĘCONEGO WIELBICIELA GIER BEZ PRĄDU ZOBACZYCIE CO TO JEST WYŻSZA FORMA ROZRYWKI NA JAKĄ NA PRAWDĘ ZASŁUGUJECIE. PIERWSZA LEKCJA FREE! WIĘC PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ NA WŁASNE OCZY.

Cel?

Każdy uczestnik do końca kursu zbuduje armię i samodzielnie ją pomaluje oraz skonwertuje ja wg własnego pomysłu, a na koniec zajęć rozegra tą armią bitwy z kolegami podczas Turnieju Gier Bitewnych.

Kiedy?

Turniej odbędzie się na zajęciach w czerwcu 2023, tuż przed wakacjami.

Z czym to się je, jak to zrobimy?

1. Przygotowaliśmy pakiet startowy dla każdego uczestnika o wartości ~375 zł . REFUNDUJEMY AŻ -73% ceny!!! Czyli zamiast 375 zł każdy uczestnik nabędzie część swojej armii za 100zl!! Uczestnicy na start zyskują 275 zł , na tyle możemy sobie teraz pozwolić, na tyle nas stać - CHCESZ WIEDZIEĆ CO JEST W ZESTAWIE STARTOWYM? ZAPYTAJ! PRZEŚLEMY PEŁNĄ LISTĘ PRODUKTÓW.
2. Zajęcia będą odbywały się co 2 tygodnie w sobotę i będą trwały 3h. Podczas zajęć będziemy szkolić umiejętności taktyczne, artystyczne, modelarskie oraz UWAGA! Język Angielski. Koszt Zajęć to 75 zł.
3. Od czasu do czasu na zajęciach będzie niespodzianka dla uczestników. Planujemy tez konkursy z nagrodami, ale tutaj niestety musi obowiązywać niewielka składka rodziców , my oczywiście też się dużo dorzucimy :)

CHCĘ ŻEBYŚCIE WIEDZIELI, ŻE WARSZTATY PROWADZĘ, BO LUBIĘ, to moja pasja i sposób na życie. Często do tej imprezy dokładałem z własnej kieszeni, albo prosiłem o wsparcie rożne firmy z naszej branży i zostawali naszymi sponsorami. Teraz musimy zadbać o to sami, jeśli dalej chcemy się rozwijać w tym tempie. Nie chcę zarabiać na dzieciakach i dołożę wszelkich starań, żeby uzbierali armię w możliwie najkorzystniejszy sposób.

Gdzie i kiedy?

Zawsze co druga sobota w godz. 12:00-15:00
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej filia w Bezrzeczu Ul. KORALOWA 61C.

Czy obowiązują zapisy?

Tak. Obowiązują zapisy telefoniczne bądź SMS, ponieważ musimy wiedzieć wcześniej ile zestawów przygotować. Zapisy: 882-554-656- Miłosz

Czy mogę przyjść zobaczyć czy to dla mnie?

Tak. Przyjdź bezpłatnie na pierwszą lekcję i sam podejmij decyzję. Większość zostaje.

Gdzie znajduje się harmonogram zajęć?

Na życzenie otrzymasz cały harmonogram zajęć poprzez SMS lub email.

Dlaczego warto?

Życie to przygoda. A my jesteśmy tutaj żebyś przeżył ją jak najlepiej się da. Przyjdź i przekonaj się sam.autor: Miłosz Słupecki

wprowadził: administrator 
Niekwestionowana królowa jesiennych potraw, stroików, dekoracji, ogrodów.
Wpisany przez Administrator    środa, 19 października 2022 23:00   

Jej wysokość dynia....

Ale czy dynia musi mieć koniecznie barwy jesieni? Czy może być na przykład granatowa? Może, może.

Nasze bezrzeczańskie dynie przybrały nieoczekiwane kolory, wzory i zachwyciły swoim wyglądem zarówno dzieci, jak i rodziców. Teraz stojąc w honorowym miejscu, w pokoju będą nam przypominały jak piękna i barwna bywa jesień. Warsztaty w klubie w Bezrzeczu 18.10.2022.

Autor: Patrycja Jurzysta-Żal

wprowadził: administrator 
Jesienne domki dla ptaków
Wpisany przez Administrator    środa, 12 października 2022 23:00   Zapraszamy chętne dzieci do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach plastycznych pt. "Jesienne domki dla ptaków". Warsztaty rozłożone są na dwa terminy, ze względu na różnorodność technik wykonywania prac. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! Dzwońcie rodzice, dzwońcie!

Autor: Patrycja Jurzysta-Żal

 


Strona 1 z 23