?>
Klub w Dobrej
Kino sferyczne w Dobrej
Wpisany przez Administrator    wtorek, 14 lutego 2023 23:00   


Klub w Dobrej serdecznie zaprasza dzieci w wieku 4-7 lat na seans sferyczny, który odbędzie się w dniu 26.02.2023 r. o godz. 12:00. Zapisy w klubie w Dobrej pod nr tel. 91 424 19 35.
Zapraszamy

Wprowadził: Administrator

 
Zajęcia Salsafit w Dobrej i Dołujach
Wpisany przez Administrator    niedziela, 01 stycznia 2023 23:00   
Zapraszamy na zajęcia SalsaFit skierowane dla kobiet w każdym wieku! Nie ważne czy masz 20 czy 60 lat na zajęciach będziesz czuła się jak w gronie najlepszych koleżanek. Nie mamy luksusowych sal tak jak na modnych siłowniach, ale u nas znajdziesz przyjazną, wspierającą atmosferę, dzięki której bez skrępowania będziesz mogła ćwiczyć i świetnie się przy tym bawić.

Wprowadził: Administrator

 
Aleje dla bioróżnorodności
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 05 grudnia 2022 23:00   Zapraszamy na wystawę promującą projekt „Aleje dla bioróżnorodności”.
Wystawa będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych od 12 do 19 grudnia 2022 r w Gminnym Centrum Kultury i bibliotek w Dobrej.
Wystawa składająca się z 23 wielkoformatowych fotografii, stanowi przede wszystkim formę promocji raportu z inwentaryzacji zachodniopomorskich alej – jednego z kluczowych działań w projekcie.

Wprowadził: Administrator

 
Zajęcia z gry w szachy w klubie GCKiB w Dobrej
Wpisany przez Administrator    wtorek, 01 listopada 2022 23:00   Serdecznie zapraszamy dzieci od 6 lat na zajęcia szachowe prowadzone przez licencjonowanego Instruktora Szachowego.

„Nauka gry w szachy sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka - kształci pamięć, umiejętność abstrakcyjnego i logicznego myślenia, rozwija wyobraźnię przestrzenną. Wpływa na rozwój intelektu, zwiększa aktywność umysłową oraz rozbudza twórcze zdolności”.

Zajęcia odbywają się w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej, ul. Graniczna 31, 72-003 Dobra.

Godziny zajęć:
Poniedziałek
17.00-18.00
18.00-19.30

Kontakt oraz szczegółowe informacje pod numerem tel. 607220620 lub ad­­esem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

FB - https://www.facebook.com/Szachlandia

Wprowadził: Administrator

 
Wydarzenie Niepodległa w klubie GCKiB w Dobrej
Wpisany przez Administrator    niedziela, 30 października 2022 23:00   Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej oraz Stowarzyszenie Carpe diem serdecznie zapraszają na spotkanie z okazji Narodowego Święta Niepodległości, które odbędzie się 9 listopada o godzinie 16.30 w głównej sali GCKiB w Dobrej, przy ul. Granicznej 31.

W programie: koncerty w wykonaniu znakomitych muzyków z Muzycznej Agencji Artystycznej i BBK oraz zespołu Arfik; słowno-muzyczny spektakl aktorów Teatru Polskiego; wspólne śpiewanie, rozmowy i słodki poczęstunek, a wszystko to w uroczystej scenerii przygotowanej przez pracowników GCKiB w Dobrej.

Artyści biorący udział w wydarzeniu:

Koncert ‘Droga do wolności”
Dianna Domagała - wokal, skrzypce,
Daria Górska – wokal,
Maria Radoszewska - wokal, skrzypce,
Jakub Gadomski – wokal,
Dariusz Koronczewski – wokal,
Rafał Kowalczyk – piano,
Waldemar Zieliński – gitara.

Koncert „Mamy dom, czyli niepodległość od dziecka” (muzyka Ryszard Leoszewski, słowa Barbara Stenka) Zespół „Arfik”

Słowno-muzyczna wiązanka patriotyczna - Aktorzy Teatru Polskiego:

Adam Dzieciniak,
Wiesław Łągiewka,
Mirosław Kupiec.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!

Zapraszamy! Wstęp wolny

Wprowadził: Administrator

 
Twórcze warsztaty w Dobrej
Wpisany przez Administrator    czwartek, 21 lipca 2022 23:00   

Tegoroczne wakacje w GCKiB obfitują w mnóstwo warsztatów kreatywnych dla dzieci. W klubie w Dobrej z pomocą "Fabryki Inspiracji" tworzyliśmy notesy i skarbonki, z "Twórczą Cytrynką" dzieci robiły lizaki, rozwijały również zdolności manualne, a „ Robótkowo” pomagało pociechom zrobić przepiękne kolorowe breloki do kluczy.

To był bardzo pracowity tydzień.

Autor: Marzena Krysińska{gallery}2022/07/KDOB_WARSZTATY2{gallery}

wprowadził: administrator 


Strona 1 z 16