Filia Dołuje
Dzień dziecka w klubie GCKiB w Dołujach
Wpisany przez Administrator    wtorek, 07 czerwca 2022 00:00   Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z obchodzonej imprezy z okazji dnia dziecka w GCKiB w DołujachAutor: Katarzyna Janczarek

wprowadził: administrator

 
Dzień matki w Dołujach
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 30 maja 2022 00:00   

 W ramach obchodów Dnia Matki dzieci z grupy przedszkolnej „Motylki” z przedszkola przy Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach przygotowały wspaniałe przedstawienie oraz własnoręcznie zrobione prezenty. Całe wydarzenie miało miejsce w klubie Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dołujach.

 

 autor: Katarzyna Janczarek

wprowadził: admministrator

 
Tęczowe chmurki w Dołujach
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 16 maja 2022 00:00   W filii GCKiB w Dołujach podczas zajęć plastycznych nasi podopieczni stworzyli piękne chmury we wszystkich kolorach tęczy, którymi później wspólnie udekorowaliśmy nasz klub.

autor: administrator

 
Powitanie wiosny w klubie GCKiB w Dołujach
Wpisany przez Administrator    czwartek, 31 marca 2022 00:00   WITAJ WIOSNO :)...

oto krótka prezentacja jak GCKiB filia Dołuje przywitała wytęskniona przez wszystkich Wiosnę. Tradycyjnie uczestnicy przystąpili do zrobienia pięknej marzanny, następnie udaliśmy się na ognisko. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia

autor: administrator

 
Dzień św. Patryka w filii GCKiB w Dołujach
Wpisany przez Administrator    czwartek, 24 marca 2022 00:00   Dnia 17 marca w GCKiB klub Dołuje świętowaliśmy Dzień Św. Patryka – patrona Irlandii( flaga i koniczyna ). Celem obchodów tego święta było przybliżenie uczestnikom warsztatów plastycznych zagadnień związanych z kulturą, tradycją i historią Republiki Irlandii( może ponownie flaga).

Zgodnie z legendą Św. Patryk użył trójlistnej koniczyny do wytłumaczenia istoty Trójcy Świętej, co później stało się symbolem i początkiem chrystianizacji Irlandii. W dawnych czasach na dzień Św. Patryka wierni zrywali trójlistną koniczynę i przypinali ją sobie do ubrania – tradycja ta trwa po dzień dzisiejszy. Kolor zielony od zawsze był kojarzony z Irlandią ze względu na jej przyrodnicze bogactwo – zieloną roślinność w którą ten kraj obfituje.

autor: administrator

 
Wystawa malarstwa w Dołujach
Wpisany przez Administrator    sobota, 19 lutego 2022 00:00   Zapraszamy na wystawę malarstwa autorstwa Anety Goludy pt. "Kalejdoskop twórczy". Wernisaż rozpoczynający wystawę odbędzie się 5 marca o godzinie 17:00 w klubie w Dołujach. Wystawa potrwa od 8-12 marca.

Zapraszamy do klubu w Dołujach.

Autor: administratorwprowadził: administrator

 


Strona 1 z 18