Filia Dołuje
Warsztaty fotograficzne w Dołujach
Wpisany przez Administrator    czwartek, 13 października 2022 00:00   GCKiB klub Dołuje zaprasza starszą młodzież i dorosłych, na kurs "Podstawy Fotografii." Na kursie tym będzie można nauczyć się, czym jest fotografia i dokąd zmierza.

Uczestnicy dowiedzą się także, jaki wybrać sprzęt fotograficzny, jak go używać oraz jak wygląda praca z obrazem.

Zaczynamy 22 października godzina 13:30, listopada godzina 13:30. Spotkania trwają około 4-5 godzin. Zalecane jest posiadanie własnego aparatu fotograficznego. Motto przewodnie kursu:

mniej sprzętu, więcej talentu i własnej pracy!

Informacja i zapisy w GCKiB klub Dołuje lub pod nr. Tel. 91 424 19 65.

Autor: Katarzyna Janczarek

 
Haloween Party w Dołujach
Wpisany przez Administrator    wtorek, 11 października 2022 00:00   Oj będzie się działo... październik w klubie Dołuje zaprasza wszystkie dzieci na kreatywne warsztaty z Fabryką Inspiracji, niesamowitymi pomysłami na dłuuugie jesienne popołudnia oraz Party Halloweenowe w strasznym przebraniu!!!

W tym dniu na dzieci będą czekać:

- mroczne animacje
- halloweenowe tatuaże
- potwarzasta dyskoteka
- konkursy, gry i zabawy.
Na warsztaty, jak i Party Halloweenowe obowiązują zapisy pod nr tel. 91 424 19 65.Autor: Katarzyna Janczarek

 
Szarlotka w Dołujach
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 03 października 2022 00:00   Klub Dołuje podobnie jak zmieniająca się przyroda, przybrał piękne, kolorowe barwy.
A to wszystko powstało podczas twórczych spotkań w naszym klubie.
Mamy za sobą warsztaty plastyczne, na których powstały piękne dekoracje naszego klubu, a jak jesień to nie mogło zabraknąć szarlotki z przepysznych jabłek, które otaczają nasza okolice, więc klubowicze upiekli PRZEPYSZNĄ szarlotkę według przepisu lokalnej gospodyni.

autor: Katarzyna Janczarekwprowadził: administrator

 
Odwołane zajęcia jogi w Dołujach
Wpisany przez Administrator    czwartek, 15 września 2022 00:00   W związku z nadzwyczajną sytuacją dzisiejsze zajęcia jogi w Dołujach zostają odwołane. Instruktorce, która uczestniczyła w kolizji drogowej życzymy szybkiego powrotu na matę <3.

wprowadził: administrator

 
Seniorady w Dołujach
Wpisany przez Administrator    środa, 07 września 2022 00:00   W każdą środę o godzinie 17:00 zapraszamy na warsztaty dla seniorów. W planie spotkania przy herbacie, robótki ręczne i wiele innych.

Autor: Katarzyna Janczarek

wprowadził: administrator

 
Atomówka w Dołujach
Wpisany przez Administrator    wtorek, 06 września 2022 00:00   

W ostatnią sobotę wakacji do klubu Dołuje zawitała PROFESORKA ATOMÓWKA z all4fun, by przeprowadzić zachwycające eksperymenty z suchym lodem. To właśnie za jego sprawą dzieci mogły oglądać różnorodne doświadczenia zachodzące na ich oczach. Chętni mogli, poczuć na własnych dłoniach ogniste płomienie. Był również popcorn, którego zapach wypełnił cały klub.

To jednak nie był koniec atrakcji, jakie PROFESORKA ATOMÓWKA przygotowała dla naszych podopiecznych, następnie dzieci wykonały własnego kolorowego slime'a. Zachwytom nie było końca.Autor: Katarzyna Janczarek


wprowadził: administrator 


Strona 1 z 20