Filia Stolec
Warsztaty kulinarne w Stolcu
Wpisany przez Administrator    czwartek, 16 czerwca 2022 00:00   

 

Podczas ostatnich zajęć kulinarnych upiekliśmy smaczne, aromatyczne ziemniaczki. Była to propozycja pani Stasi :) bardzo słuszna i pewnie nie raz jeszcze z tego przepisu skorzystamy :)

Na poprzednich zajęciach było natomiast bardzo słodko i deserowo. Przygotowaliśmy kokosowe ciasteczka budyniowe. Wyszły bardzo kruche i przepyszne :) Przygody kulinarne zawsze sprawiają nam dużo przyjemności.

Autor: Luiza Supernakwprowadził: administrator 
Dzień mamy w Stolcu
Wpisany przez Administrator    czwartek, 09 czerwca 2022 00:00   

 

Różne niespodzianki wymyślaliśmy i prezenty tworzyliśmy dla Mam z okazji Ich święta. W tym roku postawiliśmy na róże :) Zobaczcie, co nam wyszło... Myślę, że Mamy były zadowolone!

Autor: Luiza Supernakwprowadził: administrator 
Dzień dziecka w Stolcu
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 06 czerwca 2022 00:00   

Dzień Dziecka w naszej filii obchodziliśmy bardzo hucznie i wesoło. Nawet słońce było z nami przez cały dzień :) Przygotowaliśmy dla naszych milusińskich wiele atrakcji. Na terenie boiska czekał dmuchaniec gotowy do skakania, dziewczyny przygotowane do malowania buziek, stoisko Mcdonald pełne niespodzianek oraz nagród, wielki dmuchany Dart, wielkie kolorowe bańki, prowadzący Pan Sylwester z muzyką i konkursami, duuuużo nagród oraz głośne, warczące motory, gotowe do przejażdżek :) Z atrakcji korzystali, ku uciesze organizatorów, nie tylko mali, ale także młodzież, rodzice, a nawet dziadkowie :) Odbył się również pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej.

Bardzo dziękujemy McDonalds Lubieszyn, Black Sprocked, Kaiga Med, Panu Sylwestrowi oraz wszystkim osobom, które były zaangażowane w przygotowanie imprezy :)

Autor: Luiza Supernakwprowadził: administrator 
Turniej Dart
Wpisany przez Administrator    piątek, 20 maja 2022 00:00   

Dnia 13 maja 2022r. w miejscowości Stolec odbyła się X już edycja turnieju „Rzut lotką do tarczy”. Turniej zorganizowano przy współpracy z Kołem LZS „Grom” Stolec. Sympatyków gry w Darta nie zabrakło. W rywalizacji udział wzięło 14 osób. Turniej rozegrany został w trzech kategoriach wiekowych. W pierwszej kategorii do lat 12 zwyciężył Igor. W następnej kategorii do 18 lat pierwsze miejsce wywalczył Wincent, natomiast wśród nieco starszej „młodzieży” najlepsza okazała się Kasia. Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni, dla wszystkich przygotowano również poczęstunek.

Nagrody oraz poczęstunek ufundowało Koło LZS „Grom” Stolec. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, zdrową rywalizację dobre humory oraz świetną zabawę :) Zapraszamy na kolejny turniej – Turniej Badmintona, 25 czerwca.

Autor: Luiza Supernakwprowadził: administrator 
Zajęcia plastyczne w Stolcu
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 16 maja 2022 00:00   

Podczas zajęć plastycznych malowaliśmy kwiaty... młotkiem. Powstały piękne, kolorowe obrazy. Na warsztatach kulinarnych zaś smażyliśmy naleśniki, które zjedliśmy z czekoladą i ze smakiem :).

Autor: Luiza Supernakwprowadził: administrator 
Światowy dzień flagi
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 09 maja 2022 00:00   

My również świętowaliśmy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Święto obchodzone jest 2 maja. Każdy z nas może uczcić Biało-Czerwoną poprzez jej wywieszenie np. w oknie lub przed domem. Dzień Flagi został ustanowiony przez Sejm w 2004 roku. To święto, które ma wyrażać szacunek do flagi i propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych.

Autor: Luiza Supernak


wprowadził: administrator 


Strona 1 z 30