Podsumowanie wakacji w Stolcu
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 19 września 2022 00:00   

Już wrzesień, więc przyszedł czas podsumowań... wakacyjnych oczywiście :) Były relacje z warsztatów cyrkowo – teatralnych, sportowych, animacyjnych, perkusyjnych, z Fabryką Inspiracji, relacje z wyjazdów do stajni … ale czy to już wszystko... ? Nie, nie, nie … Nasze klubowe wakacje obfitowały także w zajęcia kulinarne :) Piekliśmy ciasto drożdżowe z jagodami i kruszonką, ciastka czekoladowe, pizzę, gofry, smażyliśmy frytki, robiliśmy sałatkę makaronową, desery, sernik na zimno :)

Wybraliśmy się na wycieczkę rowerową do naszych sąsiadów w Pampow i w Blankensee. Innym razem była to wycieczka do lasu, gdzie piknikowaliśmy i zbieraliśmy jagody. Byliśmy także w Parku Linowym Tarzania w Szczecinie :)

Odwiedziliśmy również GPR OSP Wołczkowo - Zachodniopomorskie Psy Ratownicze, gdzie dużo dowiedzieliśmy się o ciężkiej służbie psów oraz ich właścicieli. Dobrze wyszkolony pies w terenie potrafi zastąpić pracę wielu ludzi, a na gruzach okazać się szybszym i skuteczniejszym od urządzeń lokalizacyjnych. Podczas tegorocznych wakacji dużo było wrażeń, dużo spotkań, dobrych emocji, wspaniałych ludzi i duuużo uśmiechu :)

Dziękujemy wszystkim za wspólny czas :)Autor: Luiza Supernak

wprowadził: administrator