Filia Wołczkowo
Ćwiczenia w Wołkczowie i Dobrej z Andrzejem
Wpisany przez Administrator    wtorek, 15 listopada 2022 00:00   GCKiB serdecznie zaprasza na ćwiczenia, każdy znajdzie coś dla siebie Szczegóły u instruktora - Andrzej Bartłomowicz- tel. 693 102 179 Wprowadził: Administrator

 
Międzynarodowy dzień postaci z bajek
Wpisany przez Administrator    poniedziałek, 14 listopada 2022 00:00   

W samo południe Filia GCKiB w Wołczkowie przekształciła się w niezwykłą magiczną krainę aby świętować Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

Wszystkie dzieci przybyły na bal przebrane w przepiękne stroje ich ulubionych bohaterów z bajek. Były księżniczki, królowie, wróżki, wilk, batman, czerwony kapturek, marynarze, strażak i wiele innych. Były tańce, zabawy, konkursy, zagadki dotyczące bajek i występujących w nich postaci. Dzieci były zachwycone przebiegiem balu i zapewniły że ten bajkowy dzień pozostanie na długo w ich i pamięci. Bal się odbył przy współpracy ze znanymi szczecińskimi aktorami.

Autor: Andrzej Bartłomowicz.

wprowadził: administrator 
Czy da się zagrać w hokeja we Wrześniu?
Wpisany przez Administrator    piątek, 02 września 2022 00:00   Tak! Wszystkie chętne dzieci i młodzież zapraszamy na turniej mini hokeja w GCKiB w Wołczkowie 12 września o. godzinie 13:30.

Autor: Andrzej Bartłomowicz

wprowadził: administrator

 
83 Rocznica wybuchu II Wojny Światowej
Wpisany przez Administrator    czwartek, 25 sierpnia 2022 00:00   

83 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ!!! 1.09.2022 roku w filii GCKIB w WOŁCZKOWIE otwarta zostanie wystawa poświęcona 83 ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ. Wystawa prezentuje liczne zbrodnie ludobójstwa, przymusowe przesiedlenia, zabór dzieci, zniszczenia i kradzież majątku w tym dóbr kultury, których to Naród Polski doświadczył że strony Totalitarnych Reżimów III Rzeszy Niemieckiej. Wystawa prezentuje pamiątki (odznaczenia,medale, dokumenty)z prywatnych zbiorów Bohaterów Którzy Przelali Krew Za Wolność.

Zapraszamy do obejrzenia Wystawy w filii GCKIB w WOŁCZKOWIE od pon-piat. W godz.13.00-16.30.

autor: Andrzej Bartłomowiczwprowadził: administrator 
Druga połowa wakacji w Wołczkowie
Wpisany przez Administrator    środa, 03 sierpnia 2022 00:00   

Pełną parą zaczęliśmy drugą połowę wakacji
Rozwijamy się artystycznie z naszą ukochaną Fabryką Inspiracji tworząc piękne glicerynowe mydełka.
Sami zobaczcie

Autor: Andrzej Bartłomowiczwprowadził: administrator 
Dzień dziecka w Wołczkowie
Wpisany przez Administrator    czwartek, 09 czerwca 2022 00:00   

 

W sobotę 04.06.2022r. w filii Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Wołczkowie obchodziliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku - Dzień Dziecka <3. Moc atrakcji w postaci Fabryki Inspiracji z prawdziwą eksplozją kolorów, która okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Dzieci własnoręcznie zrobiły poduszeczki z wybraniem przez siebie wizerunkiem np. kotka, psa, sowy, myszki itp. były hitem tegorocznej imprezy. Wykonane poduszeczki dzieci zabrały do domu.

Jak co roku nie mogło zabraknąć na Dniu Dziecka aktorów Teatru Polskiego, którzy wystawili Bajkę dla dzieci "Wróbelek Elemelek."

Autor: Andrzej Bartłomowiczwprowadził: administrator 


Strona 1 z 15