Szukaj

III edycja Turnieju Tańca za nami

Klub Dobra

Instruktor:

Marzena Krysińska

Adres:

ul. Graniczna 31,
Dobra

Godziny otwarcia:

wtorek - sobota 14:00 - 22:00

Telefon:

91 424 19 35

E-mail:

mkrysinska@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

24.12 - 28.12.2024

Wczoraj w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrej odbyła się trzecia edycja Amatorskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego, w którym udział wzięły dzieci w kategorii do lat 9 oraz dorośli w klasie „Senior Hobby”.

W sumie przed zgromadzoną licznie publicznością zaprezentowało się ponad 20 par. Nie zabrakło również pokazów tanecznych w wykonaniu par zawodowych.

– To już trzecia edycja amatorskiego konkursu tańca o puchar wójt gminy Dobra. Po raz pierwszy Gminny Ośrodek Kultury w Dobrej był organizatorem tego turnieju dwa lata temu. Jak widać dzisiaj cieszy się on sporą popularnością wśród amatorów tańca towarzyskiego – powiedziała Marzena Krysińska, kierownik klubu w Dobrej.

Do rywalizacji w klasie „Senior Hobby” przystąpiły pary, które na co dzień umiejętności taneczne szkolą pod wodzą Beaty Dąbrzalskiej, Beaty Rumin-Gebel oraz Sylwestra Sołtysiaka. Zdaniem głosującej publiczności pierwsze miejsce przypadło gospodarzom, w roli których wystąpili tancerze pod kierownictwem Beaty Dąbrzalskiej.

Wśród najmłodszych uczestników czteroosobowe jury złożone z instruktorów tańca podjęło decyzję o przyznaniu wszystkim parom w kategorii do lat 9 pierwszego miejsca podkreślając przy tym wysoki poziom umiejętności.

Klub Dobra

Instruktor:

Marzena Krysińska

Adres:

ul. Graniczna 31,
Dobra

Godziny otwarcia:

wtorek - sobota 14:00 - 22:00

Telefon:

91 424 19 35

E-mail:

mkrysinska@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

24.12 - 28.12.2024

Aktualności z Dobrej

Dobra

🐣🌷 WIELKANOC – CZAS RADOŚCI, BLISKOŚCI I NADZIEI 🌞🌿

Święta Wielkanocne to magiczny czas, kiedy codzienne troski i pośpiech ustępują miejsca refleksji, bliskości i radości bycia razem. To chwile, w których możemy na nowo

Dobra

🌸 Warsztaty „Kwiaty z bibuły” – twórz z nami piękne dekoracje! 🌸

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej serdecznie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na wyjątkowe warsztaty tworzenia kwiatów z bibuły! 🌺✂️

Dobra

🌿✨ Warsztaty „Wiosenny wianek na drzwi” w GCKiB w Dobrej! ✨🌿

Przywitaj wiosnę pięknym, ręcznie wykonanym wiankiem na drzwi! 🌸💐 Podczas warsztatów stworzymy wyjątkowe dekoracje, które dodadzą uroku Waszym domom i wprowadzą świeżą, wiosenną energię. 🌞🏡

Dobra

Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży

Szanowni Państwo, z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa uczniów do wzięcia udziału w Konkursie Literackim dla Dzieci i Młodzieży, organizowanym przez Książnicę Pomorską im. Stanisława Staszica

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści