Szukaj

Dzień Leśnika w Stolcu

Klub Stolec

Instruktor:

Luiza Supernak

Adres:

Stolec 9

Godziny otwarcia:

Październik
wt-sb: 13:00-21:00

Telefon:

91 424 19 69

E-mail:

lsupernak@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

8 kwietnia w Filii GCKiB w Stolcu obchodziliśmy Dzień Leśnika. Dzięki współpracy z Leśnictwem Poddymin młodsze dzieci mogły uczestniczyć w zabawie terenowej.

Przed rozpoczęciem zabawy wszyscy uczestnicy posadzili na odnawianym wyrębie leśnym piękne 2-letnie brzozy. Następnie dzieci oraz rodziców podzielono na dwie grupy. Każda grupa miała przydzielonego przewodnika. W terenie wyznaczono punkty do odnalezienia (namalowane i ukryte znaki) oraz zagadki do rozwiązania. Po zakończeniu konkurencji uczestników zaproszono na poczęstunek przy ognisku. W tym czasie komisja wyłoniła zwycięską drużynę, która otrzymała oryginalne, własnoręcznie wykonane przez starszą młodzież puchary. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody – drobne upominki przekazane przez Nadleśnictwo Trzebież.

Bardzo dziękujemy Panu Robertowi Janiakowi za zorganizowanie pełnego atrakcji Dnia Leśnika.

autor: Gracjan Broda
foto: Gracjan Broda

Klub Stolec

Instruktor:

Luiza Supernak

Adres:

Stolec 9

Godziny otwarcia:

Październik
wt-sb: 13:00-21:00

Telefon:

91 424 19 69

E-mail:

lsupernak@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

Aktualności ze Stolca

Stolec

Turniej Bilarda 8 Bil w Klubie GCKiB w Stolcu.

Poczuj sportowe emocje i weź udział w Turnieju Bilarda w Stolcu – świetna zabawa gwarantowana!

Stolec

„Święto Pieczonego Ziemniaka” w Klubie GCKiB filii w Stolcu.

Serdecznie zapraszamy na pełne smaku i muzyki Święto Pieczonego Ziemniaka w Stolcu, z ogniskiem, konkursami, pysznym poczęstunkiem i koncertem Bractwa Śpiewaczego z Tanowa!

Bezrzecze, Biblioteka Mierzyn, Dobra, Dołuje, Stolec, Wąwelnica, Wołczkowo

Bezpłatne warsztaty dla rodziców: Higiena cyfrowa i zdrowie psychiczne dzieci

Dowiedz się, jak wspierać dziecko w mądrym korzystaniu z technologii – zapraszamy na bezpłatne warsztaty.

Stolec

NASZA HISTORIA – SPOTKANIE

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie „Nasza Historia”, podczas którego odkryjemy nieoczywiste oblicza dziedzictwa architektonicznego.

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści