Szukaj

„Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród…”

Klub Dobra

Instruktor:

Marzena Krysińska

Adres:

ul. Graniczna 31,
Dobra

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12:00-20:00

Telefon:

91 424 19 35

E-mail:

mkrysinska@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

26.01

9 listopada o godzinie 19.00 w GCKiB w Dobrej odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. W akademii wzięły udział dzieci ze Szkoły Podstawowej w Dobrej, zespół „Dobrawianki” i muzycy z Filharmonii Szczecińskiej – duet „Edyta & Oleg”.

Scenariusz obejmował treści historyczne, pieśni i wiersze. W przystępny i obrazowy sposób przedstawiono losy naszej Ojczyzny, począwszy od zaborów a skończywszy na roku 1918.

Szczególne miejsce w naszej uroczystości zajęli seniorzy, specjalnie zaproszeni na to święto – pani Józefa Walawska, wdowa po świętej pamięci panu Michale Walawskim, który zawsze zaszczycał swoją obecnością naszą akademię i pani Stanisława Szczuko, która uświetniła naszą wieczornicę recytacją wiersza z roku 1938.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom.

Klub Dobra

Instruktor:

Marzena Krysińska

Adres:

ul. Graniczna 31,
Dobra

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12:00-20:00

Telefon:

91 424 19 35

E-mail:

mkrysinska@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

26.01

Aktualności z Dobrej

Dobra

🎭✨ Bal Karnawałowy dla Dzieci w GCKiB w Dobrej! ✨🎭

Zapraszamy wszystkie dzieci na kolorowy, radosny bal karnawałowy pełen muzyki, tańca i świetnej zabawy!

Dobra

Walentynkowy Wieczorek Taneczny w Dobrej!

Ostatni piątek karnawału – zabierz drugą połówkę, przyjaciół i baw się z nami z muzyką na żywo i tańcami! Miłość, rytm i niezapomniana atmosfera.

Dobra

Wieczorek Taneczny w Klubie GCKiB w Dobrej

Dołącz do nas na wyjątkowy Wieczorek Taneczny, który wypełni styczniowy wieczór muzyką, rytmem i świetną atmosferą!

Dobra

ZBIÓRKA PRZEDMIOTÓW NA LICYTACJE

Zbieramy fanty na licytacje podczas 34. Finału WOŚP ❤️ Masz coś, co wywoła uśmiech i pomoże? Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści