Szukaj

Adwentowo-świąteczne warsztaty plastyczne

Biblioteka Dołuje

dzieci prezentują prace plastyczne

Biblioteka Dołuje

Bibliotekarz:

Jolanta Różańska

Adres:

ul. Daniela 1,
Dołuje

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 11:00 – 19:00

Telefon:

91 424 19 62

E-mail:

jrozanska@gckib.pl

Biblioteka nieczynna w dniach:

18.06.25- 21.06.25 | 08.07.25-19.07.25

Zbliżające się święta wymagają szczególnej oprawy. Wykonane własnoręcznie dekoracje będą znakomitą ozdobą naszych domów. W minioną środę w bibliotece w Dołujach odbyły się warsztaty plastyczne.

Uczestnicy wykonywali ozdoby świąteczne w formie bałwanków. Materiałami były rzeczy znalezione we własnych szafach. Mieliśmy przy tym sporo frajdy. Zapraszam na kolejne spotkanie.

autor: Jolanta Różańska
foto: Jolanta Różańska

Biblioteka DoŁUJE

Bibliotekarz:

Jolanta Różańska

Adres:

ul. Daniela 1,
Dołuje

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 11:00 – 19:00

Telefon:

91 424 19 62

E-mail:

jrozanska@gckib.pl

Biblioteka nieczynna w dniach:

18.06.25- 21.06.25 | 08.07.25-19.07.25

Aktualności z naszej biblioteki

Biblioteka Dołuje

okładka książki świetny ze mnie dzieciak

Bibliotekarz poleca „Świetny ze mnie dzieciak”

Tym razem zachęcam do wspólnego czytania dzieci i rodziców. Okazję stwarza książka, której autorami są Christine Adams oraz Robert J. Butch. Jej tytuł brzmi –

Biblioteka Dołuje

okładka ksiązki gottland

Bibliotekarz poleca „Gottland”

„Z wizytą u południowych sąsiadów”. Wakacje sprzyjają poznawaniu nowych miejsc. Jednak w obecnej sytuacji jest to spore wyzwanie. W związku z tym proponuję podróżowanie na

Biblioteka Dołuje

logo gckib

Bookcrossing w Bibliotece w Dołujach

Zapraszamy wszystkich czytelników na księgobranie do filii bibliotecznej w Dołujach przy ul. Daniela 1 w godz. od 10- 17. Będzie możliwość „uwolnienia” książek zaproponowanych przez

Biblioteka Dołuje

grafika pani czytająca książkę

Kolejna porcja bajek i wierszy przygotowanych przez GCKiB Filia w Dołujach.

Zapraszamy do odsłuchania kolejnych części słuchowiska przygotowanego przez GCKiB w Dołujach. Czyta: Jolanta Różańska Dołuje. Lis i Osioł:

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści