Szukaj

Magia obłoków…

Biblioteka Dołuje

panie i pan pozują do zdjęcia w teatrze

Biblioteka Dołuje

Bibliotekarz:

Jolanta Różańska

Adres:

ul. Daniela 1,
Dołuje

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 11:00 – 19:00

Telefon:

91 424 19 62

E-mail:

jrozanska@gckib.pl

Biblioteka nieczynna w dniach:

18.06.25- 21.06.25 | 08.07.25-19.07.25

Kiedy pogoda nie zachęca do spacerów, a kończący się tydzień był intensywny w pracy, to szukamy chwili wytchnienia. Każdy człowiek ma swój sposób na zrelaksowanie. Do najpopularniejszych należy kontakt ze sztuką.

W piątek, 15 stycznia, pani Jolanta Różańska z biblioteki w Dołujach zorganizowała wyjście do Teatru Polskiego w Szczecinie. Pretekstem był goszczący obecnie na teatralnych deskach spektakl „Magia obłoków”. Jego podstawą są niezapomniane piosenki Marka Grechuty. Trwające blisko dwie godziny widowisko dostarczyło chwil radości, refleksji i rozrywki na najwyższym poziomie.

Uczestnicy opuszczali szacowne mury w znakomitym nastroju, przepełnieni optymizmem i w poczuciu dobrze spędzonego czasu. Kolejne wspólne wyjście pod egidą biblioteki w Dołujach już niebawem.

Autor: Jola Różańska, Foto: Jola Różańska

Biblioteka DoŁUJE

Bibliotekarz:

Jolanta Różańska

Adres:

ul. Daniela 1,
Dołuje

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 11:00 – 19:00

Telefon:

91 424 19 62

E-mail:

jrozanska@gckib.pl

Biblioteka nieczynna w dniach:

18.06.25- 21.06.25 | 08.07.25-19.07.25

Aktualności z naszej biblioteki

Biblioteka Dołuje

plakat prezentujący spotkanie morze kultury

Spotkanie z Łukaszem Orbitowskim w Dołujach

Spotkanie z Łukaszem Orbitowskim w Dołujach Filia biblioteczna GCKiB w Dołujach zaprasza na spotkanie z JŁukaszem Orbitowskim – pisarzem w dniu 28.09.2019 r. o godz.

Biblioteka Dołuje

logo gckib

Konkurs Czytelniczy w Dołujach

Konkurs „Czytać pięknie każdy może” Za nami już V edycja konkursu „Czytać pięknie każdy może”. Kolejny już rok filia biblioteczna w Dołujach, we współpracy z

Biblioteka Dołuje

logo gckib

XI Edycja konkursu „Ja to wiem”

Wyniki XI Edycji konkursu wiedzy o gminie Dobra. Dnia 17 maja 2019 r. o godz.10:00 już po raz jedenasty Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w

Biblioteka Dołuje

dzieci z dyplomami

Wesołe Strofki

8 maja biblioteka w Dołujach była organizatorem konkursu recytatorskiego „Wesołe strofki”. Udział w nim wzięły dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Dołujach. Zaprezentowały

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści