Szukaj

Ariol w bibliotece Mierzyn

Biblioteka Mierzyn

ksiązki na stole

Biblioteka Mierzyn

Bibliotekarz:

Edyta Sztylc

Adres:

Welecka 5,
Mierzyn

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 12:00 – 20:00

Telefon:

91 424 19 63

E-mail:

esztylc@gckib.pl

Biblioteka nieczynna w dniach:

09.05.2025

Oto przed Wami Ariol (pierwszy kartonowy bohater książek, który zadomowił się w naszej bibliotece) i dwie książki, na łamach których znajdziecie serię niesamowitych przygód naszego przyjaciela. Wiele z nich może rozbawić cię do łez. Niektóre odkryją przed tobą pewne dziwne tajemnice, a jeszcze inne pomogą zrozumieć otaczający nas świat. Pisane z dozą humoru i przymrużeniem oka mogą też okazać się fantastyczną rozrywką dla całej rodziny.

Książki „Ariol” to dzieło francuskiego duetu: Emmanuele Guibert oraz Marca Boutavanta, który z powodzeniem może uchodzić za komiksowa wersję Mikołajka. W naszej bibliotece znalazły się zaledwie dwie z sześciu części serii o Ariorze. Nie oznacza to jednak końca spotkań z Ariolem. Jeśli tylko książki spodobają się wam, kolejne pojawią się już wkrótce.

„Ariol nie umie sikać i myśleć równocześnie, dziadek chrapaniem straszy komary, a Kwaks chciałby mieć ptasią grypę i pianino. Ariol już wie, gdzie zaczyna się locha, a kończy maciora, Ramono ukrywa się za szybem naftowym dziadka Anatola, a Stępak potrafi zasnąć, nawet kiedy idzie.” To zaledwie kilka przygód Ariola, do sięgnięcia po które zapraszamy.

Jeśli jesteście ciekawi kilku słów więcej o serii zapraszam na stronę:

https://bibliotekaedymona.blogspot.com/2020/05/ariol-seria-emmanuel-guibert-marc.html

W kolejnym tygodniu zaprezentuję wam kolejnego bohatera książek, który zamieszka w naszej bibliotece. Czekamy również na wasze propozycje bajkowych postaci, które chcielibyście u nas spotkać.

Biblioteka MIERZYN

Bibliotekarz:

Edyta Sztylc

Adres:

Welecka 5,
Mierzyn

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 12:00 – 20:00

Telefon:

91 424 19 63

E-mail:

esztylc@gckib.pl

Biblioteka nieczynna w dniach:

09.05.2025

Aktualności z naszej biblioteki

Biblioteka Mierzyn

Martwe mleko. Żywe historie. Przyjdź!

Są książki, które czyta się jednym tchem. Są też takie, po których człowiek patrzy za siebie, gdy wraca nocą z biblioteki…

Biblioteka Mierzyn

Czaronadziejka w bibliotece – Dołącz do Zabawy!

Spotkanie odwołane!!! Nowy termin podamy wkrótce :)

Biblioteka Mierzyn

Nowości, spotkanie i garść emocji!

Zanim przyjdziesz na spotkanie i sięgniesz po nowość, poznaj wcześniejsze powieści Marcina Grzelaka! Już niebawem premiera najnowszej powieści Marcina Grzelaka „Martwe meko”. Zanim jednak ta

Biblioteka Mierzyn

TYDZIEŃ BIBLIOTEK W MIERZYNIE

Drodzy Czytelnicy, Książkowe Dusze, Mali i Duzi Miłośnicy Literackich Przygód! 😄 Zapraszamy Was serdecznie na pełen niespodzianek Tydzień Bibliotek!

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści