Szukaj

Bibliotekarz poleca „Malarz Dusz”

Biblioteka Mierzyn

ksiązka malarz dusz

Biblioteka Mierzyn

Bibliotekarz:

Edyta Sztylc

Adres:

Welecka 5,
Mierzyn

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12:00-20:00

Telefon:

91 424 19 63

E-mail:

esztylc@gckib.pl

Biblioteka nieczynna w dniach:

05.09.25-19.09.25 (zastępstwo w godzinach 16.00-20.00)

Bibliotekarz poleca

Ildefonso Falcones, autor niezapomnianej „Katedry w Barcelonie”, na kartach nowej powieści przywołuje obraz ekscytujących czasów i wielkich przemian społecznych, w którym bunt wobec odwiecznych tradycji i zakurzonych konwenansów pełni jedną z ról.

Powieść co prawda nie należy do najłatwiejszych powieści, budzi za to szacunek i podziw. To powieść z gatunku innych niż wszystkie. Książka dla prawdziwych koneserów i smakoszy dobrej, wyrafinowanej literatury. Taka, która prezentuje sobą dobrą i w pełni dojrzałą prozę, w której bogactwo detali może niestety czasem przytłoczyć. Wiele myśli społeczno-obyczasowych, jak i faktów historycznych ma jednak szanse pozostać z nami na zawsze. Falcoens po raz kolejny udowadnia, iż w jego stylu jest łączenie historii, sztuki i pasji, które oplata namiętnością. „Malarz dusz ” jest jednocześnie swoistą podróżą w czasie i w miejscu.

Zapraszamy do lektury. 🙂

Więcej o książce pod linkiem TUTAJ

Autor: Edyta Sztylc

Biblioteka MIERZYN

Bibliotekarz:

Edyta Sztylc

Adres:

Welecka 5,
Mierzyn

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12:00-20:00

Telefon:

91 424 19 63

E-mail:

esztylc@gckib.pl

Biblioteka nieczynna w dniach:

05.09.25-19.09.25 (zastępstwo w godzinach 16.00-20.00)

Aktualności z naszej biblioteki

Biblioteka Mierzyn

Wiosna w bibliotece

Kryminał rządzi na naszych półkach, a w tym stosiku aż roi się od mocnych i mrocznych historii! Tegoroczne premiery Marka Stelara i Przemysława Kowalewskiego już

Biblioteka Mierzyn

Nowe twarze, nowe historie – kryminalne intrygi z naszego regionu!

Zaproszenie na spotkanie autorskie Gminne Centrum Kultury i Bibliotek – Filia w Mierzynie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z twórcami kryminałów Rafałem Gliną oraz Urszulą

Biblioteka Mierzyn

Spotkanie autorskie z Adamem Zadwornym – autorem reportażu „Hewelisz”

„Mayday, mayday! Jan Heweliusz” – to komunikat, który 14 stycznia 1993 roku o 4:36 nad ranem nadał kapitan promu, walczącego z żywiołem na Bałtyku. W

Biblioteka Mierzyn

Lokalne kryminały do zdobycia!

Czytacie kryminały? Lubicie historie osadzone w dobrze Wam znanych miejscach? Jeśli tak, mamy dla Was świetną wiadomość!

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści