Szukaj

MIERZYN W BAJKACH I LEGENDACH

Biblioteka Mierzyn

Biblioteka Mierzyn

Bibliotekarz:

Edyta Sztylc

Adres:

Welecka 5,
Mierzyn

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12:00-20:00

Telefon:

91 424 19 63

E-mail:

esztylc@gckib.pl

Biblioteka nieczynna w dniach:

10.11.2025 wolne za 01.11.25

Chcesz przenieść się w świat baśni i legend? A może masz odwagę stworzyć razem z nami nową historię, która stanie się częścią Mierzyna? Dołącz do nas 12 października 2024 roku o godzinie 10:00 w bibliotece w Mierzynie!

Mirosław Wacewicz, znany jako Legendziarz, od lat snuje fascynujące opowieści, wędrując po miejskich lasach i regionie. Teraz przyszedł czas na Mierzyn! To doskonała okazja, by wspólnie z nim odkryć tajemnice naszej okolicy i stworzyć nową legendę, która zainspiruje przyszłe pokolenia.

👥 Spotkanie jest międzypokoleniowe – zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku!

📚 Będzie również możliwość zakupu publikacji Legendziarza, które przeniosą Was w magiczny świat opowieści.

Nie przegap tej szansy! Zarezerwuj sobie czas na kreatywne i inspirujące spotkanie. Do zobaczenia w bibliotece w Mierzynie!

Edyta Sztylc

Biblioteka MIERZYN

Bibliotekarz:

Edyta Sztylc

Adres:

Welecka 5,
Mierzyn

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12:00-20:00

Telefon:

91 424 19 63

E-mail:

esztylc@gckib.pl

Biblioteka nieczynna w dniach:

10.11.2025 wolne za 01.11.25

Aktualności z naszej biblioteki

Biblioteka Mierzyn

Nowe książki – nowe światy do odkrycia

Zapraszamy do naszej biblioteki – przyjdźcie, wybierzcie książkę i pozwólcie jej mówić do Was swoim głosem.

Biblioteka Mierzyn

DKK zaprasza po lekturę.

Podczas ostatniego spotkania DKK rozmawialiśmy o naszych wakacyjnych lekturach – o tym, co wciągnęło nas bez reszty, co zaskoczyło.

Biblioteka Mierzyn

Spotkanie DKK

Dołącz do nas na magiczny wieczór pełen książkowych inspiracji – Dyskusyjny Klub Książki, 4 września o 18:00, Mierzyn, ul. Welecka 5. Wstęp wolny! 📚✨

Biblioteka Mierzyn

📖 Papierowe historie zamknięte w słowach…

Nie wiesz, co zrobić ze starej książki, kawałków papieru, odrobiny kleju? My już wiemy! Wystarczy wyobraźnia, chwila wytchnienia od codzienności i odrobina magii… Zamknij oczy,

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści