Szukaj

„NIEPOKORNI”

Biblioteka Mierzyn

Biblioteka Mierzyn

Bibliotekarz:

Patrycja Woźniak

Adres:

Welecka 5,
Mierzyn

Godziny otwarcia:

pon-pt: 09:00-17:00

Telefon:

91 424 19 63

E-mail:

pwozniak@gckib.pl

Biblioteka nieczynna w dniach:

Relacja ze spotkania z Agnieszką Gładzik w bibliotece

W ciepły wieczór w bibliotece w Mierzynie odbyło się spotkanie z Agnieszką Gładzik, autorką książek osadzonych w historycznym Szczecinie. W kameralnym gronie autorka opowiadała o swojej najnowszej powieści „Niepokorni”, której akcja toczy się w roku 1946. Szczecin po wojnie to miejsce, gdzie rządzą szabrownicy, przemytnicy, złodzieje i agenci Urzędu Bezpieczeństwa.

Bohaterowie książki, Nela, Zosia, Xymena, Tymon, Józek i Florian, próbują odnaleźć się w tej niepewnej rzeczywistości, nawiązując przyjaźnie i angażując się w sytuację miasta. Kiedy na budynkach pojawiają się tajemnicze napisy, młodzi zostają wciągnięci w niebezpieczną grę.

Po prezentacji uczestnicy zadawali pytania o inspiracje i proces tworzenia powieści, na które autorka odpowiadała z pasją i cierpliwością. Spotkanie zakończyło się serdecznymi podziękowaniami i wspólnym zdjęciem.

Edyta Sztylc

Biblioteka MIERZYN

Bibliotekarz:

Patrycja Woźniak

Adres:

Welecka 5,
Mierzyn

Godziny otwarcia:

pon-pt: 09:00-17:00

Telefon:

91 424 19 63

E-mail:

pwozniak@gckib.pl

Biblioteka nieczynna w dniach:

Aktualności z naszej biblioteki

Biblioteka Dobra, Biblioteka Dołuje, Biblioteka Mierzyn, Biblioteka Wołczkowo

Wypożycz kota – książkowe koty pomagają prawdziwym!

Wypożycz książkę, znajdź w niej literackiego kota i zostań bohaterem dla prawdziwych czworonogów – dołącz do naszej wielkiej zbiórki darów dla Schroniska w Dobrej! 🐱✨

Biblioteka Mierzyn

Ferie pełne wyobraźni w Bibliotece w Mierzynie!

Ferie w Bibliotece w Mierzynie to czas pełen książek, zabawy i kreatywności! Zapraszamy dzieci na wyjątkowe zajęcia, podczas których będziemy tworzyć, czytać, rysować, bawić się

Biblioteka Dobra, Biblioteka Dołuje, Biblioteka Mierzyn, Biblioteka Wołczkowo

ZABIERZ KSIĄŻKĘ NA FERIE!

Zapraszamy do udziału w akcji promującej czytelnictwo podczas ferii zimowych! Wypożycz książkę w jednej z naszych bibliotek GCKiB:📍 Dobra • Wołczkowo • Mierzyn • Dołuje

Biblioteka Mierzyn

Mini-wystawa „Feryjny niezbędnik czytelnika”

Zima sprzyja czytaniu! ❄️📚 Jeśli ferie to dla Ciebie czas odpoczynku, koca i dobrej książki, koniecznie zajrzyj do Biblioteki w Mierzynie.

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści