Szukaj

Papierowa Wiklina

Biblioteka Mierzyn

Biblioteka Mierzyn

Bibliotekarz:

Patrycja Woźniak

Adres:

Welecka 5,
Mierzyn

Godziny otwarcia:

pon: 14:00-18:00
wt-pt: 10:00-18:00

Telefon:

91 424 19 63

E-mail:

pwozniak@gckib.pl

Biblioteka nieczynna w dniach:

26-27.01

W ramach warsztatów zorganizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotek filię w Mierzynie, w lutym i marcu bieżącego roku, odbyły się zajęcia dla wszystkich chętnych pragnących spróbować swoich sił w papieroplastyce.

Papieroplastyka jest sztuka wykonywania bardzo różnych przedmiotów dekoracyjnych, bądź użytkowych z papieru. W naszym przypadku wykorzystałyśmy do tego stare gazety, patyki i odrobinę kleju.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w kolejnych warsztaty artystycznych zapraszamy do zgłaszania się w fili bibliotecznej GCKiB w Mierzynie.

Biblioteka MIERZYN

Bibliotekarz:

Patrycja Woźniak

Adres:

Welecka 5,
Mierzyn

Godziny otwarcia:

pon: 14:00-18:00
wt-pt: 10:00-18:00

Telefon:

91 424 19 63

E-mail:

pwozniak@gckib.pl

Biblioteka nieczynna w dniach:

26-27.01

Aktualności z naszej biblioteki

Biblioteka Mierzyn

Nowe twarze, nowe historie – kryminalne intrygi z naszego regionu!

Zaproszenie na spotkanie autorskie Gminne Centrum Kultury i Bibliotek – Filia w Mierzynie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z twórcami kryminałów Rafałem Gliną oraz Urszulą

Biblioteka Mierzyn

Spotkanie autorskie z Adamem Zadwornym – autorem reportażu „Hewelisz”

„Mayday, mayday! Jan Heweliusz” – to komunikat, który 14 stycznia 1993 roku o 4:36 nad ranem nadał kapitan promu, walczącego z żywiołem na Bałtyku. W

Biblioteka Mierzyn

Lokalne kryminały do zdobycia!

Czytacie kryminały? Lubicie historie osadzone w dobrze Wam znanych miejscach? Jeśli tak, mamy dla Was świetną wiadomość!

Biblioteka Mierzyn

’Dzióbek” – Konkurs

📚 Jak przytulić książkę? 📚 Do rozdania dwie książki Kasi Brzozowskiej – "Dzióbek"! Zasady są proste: 1️⃣ Zgłoś chęć udziału w zabawie w komentarzu. 2️⃣

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści