Szukaj

Spotkanie z Królikiem i Misią czyli „Niesmaczne zwyczaje królika” Julian Gough i Jim Field

Biblioteka Mierzyn

prace plastyczne na stole

Biblioteka Mierzyn

Bibliotekarz:

Edyta Sztylc

Adres:

Welecka 5,
Mierzyn

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12:00-20:00

Telefon:

91 424 19 63

E-mail:

esztylc@gckib.pl

Biblioteka nieczynna w dniach:

05.09.25-19.09.25 (zastępstwo w godzinach 16.00-20.00)

Tym razem najmłodsi czytelnicy biblioteki podczas kolejnego spotkania w ramach Misiowych opowieści poznali pierwsza z przygód Misi. Było zabawnie, czasem strasznie bo autorzy tej niewielkiej książeczki nie szczędzili emocji małym czytelnikom. To książka, która zdecydowanie poprawia humor co widać było podczas naszych zajęć. Dzieciaki wręcz szalały, a minkom i grymasom podczas czytania nie było końca. Polecamy!

Wspólnemu czytaniu jak zwykle towarzyszy nam zajęcia plastyczne w które, równie mocno jak i dzieci zaangażowali się także rodzice. Efektem naszych zajęć prócz dobrej zabawy były też wielkanocne i wiosenne ozdoby z masy solnej.

autor: Edyta Sztylc
foto: Edyta Sztylc

Biblioteka MIERZYN

Bibliotekarz:

Edyta Sztylc

Adres:

Welecka 5,
Mierzyn

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12:00-20:00

Telefon:

91 424 19 63

E-mail:

esztylc@gckib.pl

Biblioteka nieczynna w dniach:

05.09.25-19.09.25 (zastępstwo w godzinach 16.00-20.00)

Aktualności z naszej biblioteki

Biblioteka Mierzyn

Wiosna w bibliotece

Kryminał rządzi na naszych półkach, a w tym stosiku aż roi się od mocnych i mrocznych historii! Tegoroczne premiery Marka Stelara i Przemysława Kowalewskiego już

Biblioteka Mierzyn

Nowe twarze, nowe historie – kryminalne intrygi z naszego regionu!

Zaproszenie na spotkanie autorskie Gminne Centrum Kultury i Bibliotek – Filia w Mierzynie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z twórcami kryminałów Rafałem Gliną oraz Urszulą

Biblioteka Mierzyn

Spotkanie autorskie z Adamem Zadwornym – autorem reportażu „Hewelisz”

„Mayday, mayday! Jan Heweliusz” – to komunikat, który 14 stycznia 1993 roku o 4:36 nad ranem nadał kapitan promu, walczącego z żywiołem na Bałtyku. W

Biblioteka Mierzyn

Lokalne kryminały do zdobycia!

Czytacie kryminały? Lubicie historie osadzone w dobrze Wam znanych miejscach? Jeśli tak, mamy dla Was świetną wiadomość!

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści