Dzień Kobiet w klubie w Wąwelnicy

Dzień Kobiet w klubie w Wąwelnicy spędziliśmy w radosnej atmosferze, przy kawie, słodkościach i tworzeniu wiosennych koszyczków z kwiatów.
Dzień Kota w Wąwelnicy

Podczas zajęć świętowaliśmy Dzień Kota, tworząc wyjątkowe, pełne kolorów kocie obrazy. Każdy miał swoje imię i charakter – tak jak ich mali twórcy!
Tak zakończyliśmy ferie w klubie w Wąwelnicy!

Tak zakończyliśmy ferie w klubie w Wąwelnicy! 🎉Ostatni dzień upłynął na wspólnej zabawie i przygotowaniu jednej, dużej pizzy, którą stworzyliśmy razem od podstaw. Każdy dołożył coś od siebie, dzięki czemu smakowała jeszcze lepiej. 🍕 Było wesoło, smacznie i bardzo rodzinnie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia na kolejnych zajęciach! Anna Bujko
Oj, to już połowa ferii!

Oj, to już połowa ferii! ❄️
A u nas w klubie w Wąwelnicy kolejne dwa dni pełne warsztatów i wspólnej zabawy.
Hop hop! Tu Klub w Wąwelnicy i kolejna relacja z naszych ferii

Hopo hopo! Tu Klub w Wąwelnicy i kolejna relacja z naszych ferii. Dziś wybraliśmy się na spacer, podczas którego trafiliśmy na ogromną kałużę – oczywiście nie mogliśmy jej ominąć! Zabawa była bezpieczna, radosna i pełna śmiechu. Po powrocie do klubu nasi mali kucharze wzięli się do pracy i przygotowali prawdziwe pyszności: gofry z owocami, bitą […]
Co słychać w Wąwelnicy w drugi dzień ferii?

📢 Co słychać w Wąwelnicy w drugi dzień ferii? Oj, działo się, działo! 🎉