Szukaj

Aktywny półmetek wakacji w klubie GCKiB w Dobrej🤗

Klub Dobra

Instruktor:

Marzena Krysińska

Adres:

ul. Graniczna 31,
Dobra

Godziny otwarcia:

pon-pt: 11:00-19:00

Telefon:

91 424 19 35

E-mail:

mkrysinska@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

w sierpniu klub nieczynny

Za nami pierwsze dwa tygodnie zajęć wakacyjnych organizowanych w klubie GCKiB w Dobrej. Miniony czas pokazał, że letni wypoczynek w naszej instytucji to idealne połączenie rozrywki, integracji oraz edukacji. Każdy dzień przynosił uczestnikom nowe, ciekawe doświadczenia, pozwalając na rozwijanie pasji i naukę poprzez świetną zabawę w gronie rówieśników.

W trakcie minionych dni dzieci miały okazję spróbować swoich sil w bardzo zróżnicowanych obszarach. Program obfitował w zajęcia kulinarne, które uczyły samodzielności w kuchni, oraz warsztaty plastyczne, rozwijające wyobraźnię i zdolności manualne.

Nie zabrakło również silnych akcentów sportowych i rekreacyjnych. Rozegrano emocjonujące mecze piłki nożnej oraz dynamiczne rozgrywki nietypowej siatkówki z balonem. Ponadto uczestnicy chętnie rywalizowali przy stołach bilardowych, podczas gry w tenisa stołowego, w popularne piłkarzyki, a także podczas wymagających skupienia partii szachowych.

Niewątpliwie jednym z najbardziej ekscytujących momentów dla młodych fanów sportu była możliwość obejrzenia unikalnego sprzętu piłkarskiego. Na dzieciach ogromne wrażenie wywarły oryginalne autografy zawodników słynnego klubu FC Barcelona, w tym podpis kapitana reprezentacji Polski, Roberta Lewandowskiego. Prezentacja ta wywołała ogromną radość i stała się inspiracją dla wielu młodych adeptów sportu.

Pierwsze dwa tygodnie to jednak dopiero połowa zaplanowanych atrakcji. Przed nami kolejne dwa tygodnie wakacyjnych zajęć w klubie GCKiB. Organizatorzy zapewniają, że nadchodzące dni będą równie mocno przepełnione pozytywnymi emocjami, twórczymi wyzwaniami oraz bezpieczną, dobrą zabawą.

relacjonował: Andrzej Bartłomowicz

Klub Dobra

Instruktor:

Marzena Krysińska

Adres:

ul. Graniczna 31,
Dobra

Godziny otwarcia:

pon-pt: 11:00-19:00

Telefon:

91 424 19 35

E-mail:

mkrysinska@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

w sierpniu klub nieczynny

Aktualności z Dobrej

Dobra, Relacje Biblioteka Dobra

Wizyta w Przedszkolu Poliglotek w Dobrej

20 marca, w przeddzień kalendarzowej wiosny 🌷🌼, dzieci z Przedszkola Poliglotek w Dobrej odwiedziła pani bibliotekarka z GCKiB w Dobrej 📖😊 Podczas spotkania rozmawialiśmy o

Dobra

DOBRA INSPIRACJA – nowy cykl spotkań w Gminie Dobra!

Gmina Dobra wraz z Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek zaprasza na wyjątkową inicjatywę, której celem jest poznawanie niezwykłych mieszkańców naszej gminy.

Dobra

Warsztaty Wielkanocne dla Dorosłych w klubie GCKiB w Dobrej

Wiosna tuż-tuż! Stwórz własne dekoracje wielkanocne na naszych warsztatach.

Dobra

W rytmie kobiecości – KOBIECE INSPIRACJE

W Rytmie kobiecości - KOBIECE INSPIRACJE to wydarzenie skierowane wyłącznie do kobiet 💖 organizowane przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotek z okazji Dnia Kobiet 🌸

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści