Szukaj

Konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii”

Klub Dobra

Instruktor:

Marzena Krysińska

Adres:

ul. Graniczna 31,
Dobra

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12:00-20:00

Telefon:

91 424 19 35

E-mail:

mkrysinska@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

03 i 07.04.2026

18 listopada w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej odbył się konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii”.

Zaprosiliśmy 22 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Dobrej, którzy zmierzyli się z wieloma nastręczającymi trudności słowami i wyrażeniami. Stopień trudności dyktanda był duży, jednak uczniowie poradzili sobie znakomicie, poziom piszących był wyrównany.

Po sprawdzeniu prac przez komisję konkursową wręczono nagrody zwycięzcom:1 miejsce – Dominika Klimiuk
2 miejsce – Piotr Idziorek
3 miejsce – Adriana Rua

autor: Elżbieta Wardak
foto: Marzena Krysińska

Klub Dobra

Instruktor:

Marzena Krysińska

Adres:

ul. Graniczna 31,
Dobra

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12:00-20:00

Telefon:

91 424 19 35

E-mail:

mkrysinska@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

03 i 07.04.2026

Aktualności z Dobrej

Dobra

Queen’s Champions w klubie GCKiB w Dobrej – koncert, który już przeszedł do historii! Co to był za wieczór!

Rockowe emocje, pełna energia i niezapomniany wieczór! Queen’s Champions rozgrzali klub GCKiB w Dobrej do czerwoności. Jeśli takie wydarzenia mają być zapowiedzią przyszłości… to szykujcie

Dobra

Narodowe Święto Niepodległości w Dobrej – dziękujemy za wspólne świętowanie!

W wyjątkowej, biało-czerwonej atmosferze mieszkańcy naszej gminy wspólnie uczcili 11 listopada. Były wzruszenia, patriotyczne pieśni, występy artystyczne, marsz z flagami i wiele atrakcji dla całych

Dobra

Hej! Dzieje się w naszym klubie GCKiB w Dobrej – koncert z okazji Święta Niepodległości!

Świętuj z nami Niepodległość przy dźwiękach rockowych i polskich klasyków – koncert Queen’s Champions w klubie GCKiB w Dobrej już 14 listopada!

Dobra

Uwaga: ze względu na intensywne opady deszczu następuje zmiana miejsca pierwszych punktów programu

Szanowni Państwo, ze względu na dzisiejszą aurę po uroczystej mszy w Kościele w Dobrej, przenosimy się bezpośrednio do GCKiB w Dobrej.

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści