Szukaj

Warsztaty wielkanocne w Dobrej

Klub Dobra

Instruktor:

Marzena Krysińska

Adres:

ul. Graniczna 31,
Dobra

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12:00-20:00

Telefon:

91 424 19 35

E-mail:

mkrysinska@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

W dniach od 17 do 18 marca w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej odbyły się warsztaty, w trakcie których wykonano palmy wielkanocne i stroiki świąteczne.

Wcześniej zostały przygotowane niezbędne materiały do wykonania palm i stroików m.i. kwiaty z bibuły oraz bukszpan. W tym roku, działający przy Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej zespół Dobrawianki wykonał blisko 3,5 metrową palmę, która następnie została przekazana na rzecz miejscowego Kościoła.

autor: Marzena Krysińska
foto: Marzena Krysińska

Klub Dobra

Instruktor:

Marzena Krysińska

Adres:

ul. Graniczna 31,
Dobra

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12:00-20:00

Telefon:

91 424 19 35

E-mail:

mkrysinska@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

Aktualności z Dobrej

Dobra, Komunikaty

23 i 31 grudnia 2025r. biuro GCKiB nieczynne

Szanowni Mieszkańcy, 📢 Informujemy, iż w dniach 23 i 31 grudnia nasze biuro będzie nieczynne. 🎄❄️ Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Wesołych Świąt! 🎅🎆 W

Dobra

MIKOŁAJKI W DOBREJ!

Już 7 grudnia 2025 roku o godz. 14:00 zapraszamy do Klubu GCKiB w Dobrej. Czeka na Was mnóstwo atrakcji, świetna zabawa i prawdziwie świąteczna atmosfera!

Dobra

Klub GCKiB w Dobrej zaprasza na świąteczne warsztaty tworzenia wianków!

Dołącz do świątecznych warsztatów w GCKiB w Dobrej i stwórz własny, wyjątkowy wianek!

Dobra

Przypominamy!

Nie musisz wychodzić z domu, aby przedłużyć termin oddania książek w naszych bibliotekach! Jak? Poczytaj do końca :)

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści