Szukaj

Zapraszamy na treningi z Andrzejem Bartłomowiczem

Klub Dobra

Instruktor:

Marzena Krysińska

Adres:

ul. Graniczna 31,
Dobra

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12:00-20:00

Telefon:

91 424 19 35

E-mail:

mkrysinska@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

nieczynne 14,17,18.11.2025

Zapraszamy na trening z Andrzejem Bartłomowiczem. Wkrótce kolejne treningi będą udostępnione w przygotowanym dla Państwa kanale Youtube.

Wkrótce już kolejne filmy, w tym dedykowany dzieciom, seniorom i z ćwiczeniami wspomagającymi mięśnie kręgosłupa.

Zachęcamy do zasubskrybowania naszego kanału, gdyż będziemy w tym szczególnym okresie umieszczali tam dla Państwa filmy przygotowane przez naszych pracowników, które umilą Państwu pobyt w domach.

Klub Dobra

Instruktor:

Marzena Krysińska

Adres:

ul. Graniczna 31,
Dobra

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12:00-20:00

Telefon:

91 424 19 35

E-mail:

mkrysinska@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

nieczynne 14,17,18.11.2025

Aktualności z Dobrej

Dobra

Jak pięknie było świętować razem!

Święto Niepodległości w Dobrej obfitowało w tyle atrakcji, że aż trudno wybrać tę najlepszą!

Dobra

Queen’s Champions w klubie GCKiB w Dobrej – koncert, który już przeszedł do historii! Co to był za wieczór!

Rockowe emocje, pełna energia i niezapomniany wieczór! Queen’s Champions rozgrzali klub GCKiB w Dobrej do czerwoności. Jeśli takie wydarzenia mają być zapowiedzią przyszłości… to szykujcie

Dobra

Wieczorek Taneczny w Klubie GCKiB w Dobrej

Dołącz do nas na wyjątkowy Wieczorek Taneczny, który wypełni jesienny wieczór muzyką, rytmem i świetną atmosferą!

Dobra

Narodowe Święto Niepodległości w Dobrej – dziękujemy za wspólne świętowanie!

W wyjątkowej, biało-czerwonej atmosferze mieszkańcy naszej gminy wspólnie uczcili 11 listopada. Były wzruszenia, patriotyczne pieśni, występy artystyczne, marsz z flagami i wiele atrakcji dla całych

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści