Szukaj

Jarmark Bożonarodzeniowy w Bezrzeczu już za nami

Klub Bezrzecze

Instruktor:

Patrycja Jurzysta-Żal

Adres:

ul. Koralowa 61c,
Bezrzecze

Godziny otwarcia:

pon: 12:00-20:00
wt-pt: 09:00-17:00

Telefon:

91 424 19 68

E-mail:

pjurzysta-zal@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

13.07-24.07

W niedzielę, 11 grudnia 2016 roku w Bezrzeczu odbył się już II Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Stowarzyszenie „Nasze Bezrzecze”, Ludowe Zespoły Sportowe w Bezrzeczu oraz Filię Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Bezrzeczu.

Deszczowa pogoda nie zniechęciła mieszkańców do uczestnictwa w jarmarku i włączenia się w akcję charytatywną ratowania nóżek małej Victorii.Na II Jarmarku Bożonarodzeniowym można było kupić ozdoby świątecznie ręcznie wykonane, spróbować wigilijnych potraw i napić się pysznej herbaty piernikowej.

Gdy dorośli robili zakupy dzieci zajęte były robieniem stroika. Duże brawa należą się uczennicom Szkoły Podstawowej – Mariance i Julce – oraz pani Kasi, które sprzedały wszystkie ciasta upieczone przez mieszkańców, nawet z dowozem do domu. Organizatorzy cały swój dochód przeznaczyli na leczenie Victorii z Dołuj. Łącznie w Bezrzeczu zebrano 1 430,20 zł.

autor: Halina Kotwicka
foto: Halina Kotwicka

Klub Bezrzecze

Instruktor:

Patrycja Jurzysta-Żal

Adres:

ul. Koralowa 61c,
Bezrzecze

Godziny otwarcia:

pon: 12:00-20:00
wt-pt: 09:00-17:00

Telefon:

91 424 19 68

E-mail:

pjurzysta-zal@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

13.07-24.07

Aktualności z Bezrzecza

Bezrzecze

Echo Nocy Świętojańskiej w Bezrzeczu

Rzecz o tym, czy udało nam się odnaleźć kwiat paproci...

Bezrzecze

Wakacji nadszedł czas

Nareszcie są! Wyczekiwane, wytęsknione, zasłużone wakacje! Właśnie rozpoczęliśmy nasze wakacyjne zajęcia w Bezrzeczu.

Bezrzecze

KWIAT PAPROCI- ECHO NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ

To będzie wyjątkowa okazja, by zanurzyć się w pięknie tradycyjnej muzyki, śpiewu i tańca.

Bezrzecze

Warsztaty modelarskie- ostatnie starcie

Karton, klej i odrobina cierpliwości – tyle wystarczy, by stworzyć coś wyjątkowego!

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści