Szukaj

Spacer zielarski w Bezrzeczu

Bezrzecze

Klub Bezrzecze

Instruktor:

Patrycja Jurzysta-Żal

Adres:

ul. Koralowa 61c,
Bezrzecze

Godziny otwarcia:

wtorek-sobota: 14:00-22:00

Telefon:

91 424 19 68

E-mail:

pjurzysta-zal@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

19.06-08.07.2025

W czwartek wyruszyłyśmy w podróż po polach i łąkach okalających Bezrzecze.

Naszą przewodniczką była Magdalena Sosnowska-  nauczyciel akademicki Katedry Ogrodnictwa ZUT i pasjonatka zielarstwa zarazem.

Dosłownie pod naszymi stopami mogłyśmy ujrzeć niesamowite bogactwo roślin, wysłuchać o ich właściwościach i zastosowaniu.

Łopian, niecierpek zwyczajny, glistnik, wrotycz, szczaw kobylak, przytulia pospolita, kozłek lekarski, dziurawiec, kocanki to tylko maluteńki promil ziół, które poznałyśmy i o których musimy się jeszcze sporo nauczyć.

Bardzo długa droga z pewnością przed nami, ale na tym nie kończymy. Już wiemy, że będzie kontynuacja.

Patrycja Jurzysta-Żal

Klub Bezrzecze

Instruktor:

Patrycja Jurzysta-Żal

Adres:

ul. Koralowa 61c,
Bezrzecze

Godziny otwarcia:

wtorek-sobota: 14:00-22:00

Telefon:

91 424 19 68

E-mail:

pjurzysta-zal@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

19.06-08.07.2025

Aktualności z Bezrzecza

Bezrzecze

trzy słoje wypełnione szyszkami, ceramicznymi grzybami i sukulentami. cała kompozycja to jesienny las w szkle. Różowy, zielony, brązowy ,żółty, niebieski kolor dodatków.

Jesienne ozdoby – relacja z zajęć

Zwieńczeniem cyklu trzech zajęć ceramiczno-florystycznych były przepiękne, jesienne lasy w szkle. Tak powstawały nasze kompozycje w Bezrzeczu.

Bezrzecze

nożyczki i nici oraz maskotki w kształcie kotów.

„Kociaki-przytulaki „

Zapraszamy do klubu w Bezrzeczu! Tym razem podczas środowych zajęć dla dzieci będziemy ciąć i zszywać.

Bezrzecze

Trzy różnokolorowe obrazy z odciśniętych liści.

Obrazy naturą zmalowane

Bezsprzecznie natura potrafi malować piękne obrazy a my jej w tym tylko trochę pomagamy.

Bezrzecze

Spotkanie dziewiarskie w Bezrzeczu

Z wielką radością informujemy, że wznawiamy nasze spotkania dziewiarskie w Bezrzeczu! Na pierwsze z nich zapraszamy już 15 października o godz. 17.30.

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści