Szukaj

🌞 Trzeci tydzień wakacyjnych zajęć w klubie GCKiB w Dołujach już za nami, a działo się naprawdę wiele! 🌞

Klub Dołuje

Instruktor:

Katarzyna Janczarek

Adres:

ul. Żubrza 7,
Dołuje

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12:00-20:00

Telefon:

91 424 19 65

E-mail:

kjanczarek@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

🌞 Trzeci tydzień wakacyjnych zajęć w klubie GCKiB w Dołujach już za nami, a działo się naprawdę wiele! 🌞

🎨 Dzieci miały okazję wykonać swoje własne szkatułki na skarby lub ramki na zdjęcia. Malowanie i dekorowanie tych wyjątkowych przedmiotów sprawiło im mnóstwo radości. Każda praca była wyjątkowa i pełna dziecięcej wyobraźni!

🎈 Nasza stała bywalczyni, pani Kamila, ponownie nas odwiedziła, tym razem z mnóstwem pomysłów na zabawy. Tworzyliśmy gniotki, które okazały się nie tylko świetną zabawą, ale i prostym projektem do wykonania w domu. Pani Kamila zdradziła nam również tajemnicę cieczy nienewtonowskiej – zabawa z tą niezwykłą substancją dostarczyła dzieciom mnóstwo radości! Do tego wszystkiego dołożyliśmy odrobinę magii, tworząc kolorowe świeczniki z soli kuchennej barwionej kredą. Kto by pomyślał, że kuchenne zapasy mogą zamienić się w takie dzieła sztuki?

⏰ Nasza kreatywność nie miała granic! Pod okiem pani Magdy z Magicznej Gąbeczki dzieci zaprojektowały swoje własne, unikatowe zegary, które teraz mogą zdobić ich pokoje. Każdy projekt był inny, kolorowy i pełen dziecięcej fantazji.

🍞 A co z kulinarnymi przygodami? Tym razem przygotowaliśmy tosty, które dzieci skomponowały z ulubionych składników. Efekt? Pyszne, chrupiące i pełne smaków przekąski! I chociaż pogoda nas nie rozpieszczała, to nasza wyobraźnia działała na pełnych obrotach – stworzyliśmy kolorowe bransoletki świecące w ciemności, które dzieci zabrały ze sobą do domu.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tych wspaniałych chwil! 📸✨

Katarzyna Janczarek

#GCKiB #Dołuje #Wakacje2024 #Zabawa #Radość #Kreatywność #LetniaPrzygoda

Klub Dołuje

Instruktor:

Katarzyna Janczarek

Adres:

ul. Żubrza 7,
Dołuje

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12:00-20:00

Telefon:

91 424 19 65

E-mail:

kjanczarek@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

Aktualności z Dołuj

Dołuje

Masz w domu małego artystę, który wszystko zamienia w „coś kreatywnego”?

Szukasz pomysłu na piątkowe popołudnia dla dziecka? Mamy coś, co rozwija, bawi i daje chwilę oddechu… 😉

Dołuje

Plakat informuje o warsztatach rękodzielniczych „Wiosenne wianki” dla seniorów, które odbędą się 15 kwietnia o godz. 16:30 w Klubie Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dołujach przy ul. Żubrzej 7. Na plakacie znajduje się informacja o zapisach pod numerem telefonu 91 424 19 65. Tło plakatu ma wiosenny charakter i zawiera dekoracyjny wianek z kolorowych kwiatów. Wydarzenie organizuje Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

Drogie Seniorki i Drodzy Seniorzy z Dołuj i okolic!

Zapraszamy seniorów z miejscowości Dołuje i okolic na warsztaty rękodzielnicze „Wiosenne wianki”, które odbędą się w Klubie GCKiB w Dołujach. To propozycja twórczego i miłego

Dołuje

Kiermasz Wielkanocny!

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej wraz z KGW Kreatywne Wtorki w Dołujach zapraszają Was na kiermasz pełen świątecznej magii! 🐣🌸 Na kiermaszu znajdziecie:

Dołuje, Relacje Klub Dołuje

Grupa dzieci siedzi przy stole podczas zajęć plastycznych. Skupione i zaangażowane, własnoręcznie wypełniają kolorowe zabawki dla kotów. Na stole widać materiały, tkaniny. Atmosfera jest radosna i pełna współpracy.

Uwaga! Te kocie zabawki powstały z najcenniejszego materiału… dziecięcego serca!

Dzieci w Dołujach tworzą coś wyjątkowego… 🐱💛

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści