Szukaj

Wakacje w Klubie w Dołujach – kreatywnie, aktywnie i z uśmiechem!

Klub Dołuje

Instruktor:

Katarzyna Janczarek

Adres:

ul. Żubrza 7,
Dołuje

Godziny otwarcia:

pon-pt: 09:00-17:00

Telefon:

91 424 19 65

E-mail:

kjanczarek@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

6.07-17.07

Wakacje w Klubie w Dołujach w GCKiB w Dobrej oficjalnie wystartowały! Jak co roku nie brakuje u nas kreatywnych zajęć, wspólnej zabawy i mnóstwa uśmiechu.

Na początek dzieci własnoręcznie szyły breloczki – powstały urocze lamy, pandy i jednorożce. Takie warsztaty to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały trening cierpliwości, koncentracji, sprawności manualnej i rozwijanie wyobraźni.

Podczas upalnych dni idealnie sprawdziły się wachlarze, które dzieci z ogromnym zaangażowaniem ozdabiały kolorowymi wzorami. Każdy stworzył swój niepowtarzalny projekt.

Nie mogło zabraknąć naszych ulubionych Kulinarnych Czwartków. Wspólnie przygotowaliśmy pyszne gofry z dżemem, masłem czekoladowym, bitą śmietaną oraz świeżymi truskawkami i borówkami. Było naprawdę smacznie!

W piątek powstały wyjątkowe ramki inspirowane naturą, pełne mchu, kamyków i roślin. Kreatywność dzieci po raz kolejny nie miała granic.

Oczywiście nie zabrakło również czasu na wspólne zabawy – były klocki, gry, paletki, piłka nożna, skakanki, budowanie baz i wiele innych aktywności, które sprawiły, że każdy dzień był pełen radości i wakacyjnej energii.

To dopiero początek naszego letniego programu! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i już teraz zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z pierwszych dni wakacji.

Katarzyna Janczarek

Od siebie dziękuję Rodzicom za zaufanie i wsparcie. Razem tworzymy dzieciom piękne wakacyjne wspomnienia.

Klub Dołuje

Instruktor:

Katarzyna Janczarek

Adres:

ul. Żubrza 7,
Dołuje

Godziny otwarcia:

pon-pt: 09:00-17:00

Telefon:

91 424 19 65

E-mail:

kjanczarek@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

6.07-17.07

Aktualności z Dołuj

Dołuje, Relacje Klub Dołuje

Grupa dzieci siedzi przy stole podczas zajęć plastycznych. Skupione i zaangażowane, własnoręcznie wypełniają kolorowe zabawki dla kotów. Na stole widać materiały, tkaniny. Atmosfera jest radosna i pełna współpracy.

Uwaga! Te kocie zabawki powstały z najcenniejszego materiału… dziecięcego serca!

Dzieci w Dołujach tworzą coś wyjątkowego… 🐱💛

Dołuje, Relacje Klub Dołuje

Grupowe zdjęcie dzieci w Klubie GCKiB w Dołujach, stojących i siedzących w dłoniach trzymając własnoręcznie namalowane prace z sercem w odcieniach różowego, czerwonego i fioletu.

Ferie zimowe w Klubie GCKiB w Dołujach – drugi tydzień pełen warsztatów, śmiechu i słodkich chwil

Drugi tydzień ferii zimowych w Klubie GCKiB w Dołujach był pełen kolorów, śmiechu i twórczej zabawy! Od świec sojowych po kulinarne szaleństwo z tostami i

Dołuje

Joga w Klubie GCKiB w Dołujach – start nowych zajęć

Od 29 stycznia w GCKiB Klub w Dołujach ruszają regularne zajęcia hatha jogi, odbywające się w każdy czwartek w godz. 17:30–18:30, z praktyką uważnie dostosowaną

Dołuje

lakat w zimowej, jasnoniebieskiej kolorystyce z drobnymi płatkami śniegu w tle. U góry znajdują się gałązki świąteczne z ostrokrzewem, bombkami i lampionami. Centralnie widnieje czerwony napis „Rodzinne Warsztaty Świąteczne”. Pod nim brązowym, ozdobnym fontem: „Malowanie i dekorowanie drewnianych choinek”. Niżej czerwone informacje o wydarzeniu: 12.12.2025 rok, godz. 17:00, Klub GCKiB Dołuje, ul. Żubrza 7. Po lewej stronie ilustracja uśmiechniętej rodziny z dziećmi. Po prawej stronie duża bombka z kokardą, a w środku dwie drewniane choinki. Na dole informacja o zapisach oraz logotypy GCKiB i Gminy Dobra.

RODZINNE WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

Chcesz poczuć magię świąt jeszcze mocniej? 🎄✨ Dołuje zapraszają! Mamy coś, co pokocha cała rodzina — świąteczne warsztaty pełne kreatywnej zabawy! Sprawdź szczegóły i zarezerwuj

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści