Szukaj

O skutkach uzależnienia rozmawiali w Rzędzinach

logo gckib

Klub Rzędziny

Instruktor:

Katarzyna Rybczonek

Adres:

Rzędziny 19

Godziny otwarcia:

pon-pt: 10:00-18:00

Telefon:

91 424 19 70

E-mail:

krybczonek@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

28 czerwca br. w klubie w Rzędzinach odbyła się projekcja filmu edukacyjnego na temat uzależnienia spowodowanego spożywaniem alkoholu i zażywaniem narkotyków. To jedne z najczęstszych używek po jakie sięga młodzież w obecnych czasach.

Prowadzone przez nas zajęcia mają na celu uświadomienie młodym ludziom jakie zagrożenia niosą za sobą substancje odurzające i jaki wpływ mają na dalszy rozwój psychofizyczny.

Niestety często zdarza się tak, że młody człowiek jest poddawany presji swoich rówieśników oraz otoczenia spróbowania alkoholu lub narkotyków. Według najnowszych badań blisko 85% anonimowo ankietowanych młodych ludzi przed ukończeniem 18 roku życia deklaruje, że próbowało alkoholu, a 33% że paliło marihuanę.

Narkotyki i alkohol są i będą dostępne, ale dzieci, które zostaną zabezpieczone przed narkotykami i alkoholem nie zostaną przez nie zniszczone. Dlatego też Gminny Ośrodek Kultury w Dobrej kładzie duży nacisk na uświadamianie młodzieży jakie zniszczenie niesie za sobą uzależnienie od środków odurzających.

Klub Rzędziny

Instruktor:

Katarzyna Rybczonek

Adres:

Rzędziny 19

Godziny otwarcia:

pon-pt: 10:00-18:00

Telefon:

91 424 19 70

E-mail:

krybczonek@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

Aktualności z Rzędzin

Rzędziny

logo gckib

Limuzynką do Filharmonii

Dnia 20 października filie GCKiB w Stolcu oraz w Rzędzinach zorganizowały dla mieszkańców naszej gminy wyjazd do Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie . Zaproszono

Rzędziny

logo gckib

Warsztaty z kiszenia kapusty w Rzędzinach

W piątek, 25.10.2019 r, w filii Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Rzędzinach odbyły się warsztaty kiszenia kapusty. W czasie zajęć uczestnicy zapoznali się z

Rzędziny

logo gckib

Wystawa prac artystycznych.

W dniach 3 i 4 października 2019 r można było obejrzeć w Klubie w Rzędzinach wystawę prac artystycznych. Zostały one wykonane przez dzieci uczęszczające na

Rzędziny

logo gckib

Święto pieczonego ziemniaka.

Święto pieczonego ziemniaka. 12 października 2019 r. w filii Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Rzędzinach odbyło się „Święto pieczonego ziemniaka”. Święto zorganizowane na świeżym

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści