Szukaj

Holistyczne warsztaty dla kobiet w Klubie w Skarbimierzycach

Skarbimierzyce

Klub Skarbimierzyce

Instruktor:

Karol Grochot
Elżbieta Kuranc

Adres:

Skarbimierzyce 17

Godziny otwarcia:

pon-pt: 10:00-14:00, 17:00-21:00

Telefon:

91 424 19 67

E-mail:

kgrochot@gckib.pl
ekuranc@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

17.08-28.08

W naszym Klubie odbyły się wyjątkowe warsztaty holistyczne, podczas których uczestniczki mogły na chwilę zatrzymać się w codziennym pędzie i poświęcić czas wyłącznie sobie.

Spotkanie rozpoczęło się od rozmowy o tym, czym jest holistyczne podejście do zdrowia i dlaczego warto dbać nie tylko o ciało, ale również o dobre samopoczucie, emocje i wewnętrzną równowagę. Uczestniczki poznały sposoby świadomej troski o siebie, a także dowiedziały się, jak niewielkie codzienne zmiany mogą pozytywnie wpłynąć na zdrowie i jakość życia.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja naturalnych kosmetyków, suplementów oraz białka roślinnego marki Arbonne. Panie miały możliwość zapoznania się z produktami, ich składem i działaniem, a także wysłuchać praktycznych wskazówek dotyczących pielęgnacji oraz zdrowego stylu życia. Nie zabrakło również pokazu lekkiego, wegańskiego makijażu, który podkreślił naturalne piękno i pokazał, że codzienny makijaż może być prosty i delikatny.

Warsztaty przebiegały w niezwykle ciepłej i przyjaznej atmosferze. Był czas na rozmowy, wymianę doświadczeń, zadawanie pytań oraz wspólny relaks przy filiżance napoju. Spotkanie stało się także okazją do poznania nowych osób i spędzenia czasu w inspirującym kobiecym gronie.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za obecność, aktywny udział i wspaniałą atmosferę. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza i inspiracje pozostaną z Wami na długo i zachęcą do jeszcze większej troski o własne zdrowie i dobre samopoczucie.

Klub Skarbimierzyce

Instruktor:

Karol Grochot
Elżbieta Kuranc

Adres:

Skarbimierzyce 17

Godziny otwarcia:

pon-pt: 10:00-14:00, 17:00-21:00

Telefon:

91 424 19 67

E-mail:

kgrochot@gckib.pl
ekuranc@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

17.08-28.08

Aktualności ze Skarbimierzyc

Rzędziny

ćwiczenia karate przed klubem w Rzędzinach

Coś dla ducha i dla ciała :)

Wakacyjny półmetek za nami, a w klubie ruch od rana do wieczora. Dzieje się 🙂 Ćwiczymy elementy gimnastyki sportowej z trenerką, panią Olą, karate z

Rzędziny

proszki Holi w akcji

Klubowe urodziny

Kolejny rok i kolejne urodziny 🙂 W lipcu nasze dwie klubowiczki Maja i Ilona obchodziły urodziny, więc żeby naszej klubowej tradycji stało się zadość –

Rzędziny

grupa z Rzędzin na Wałach Chrobrego przy fontannie

Słońce – żyjąca gwiazda

Co wiecie o Słońcu? Wiadomo, jak są wakacje, to powinno być go jak najwięcej 😉 Ale skąd się wzięło, jak daleko od Ziemi się znajduje?

Rzędziny

Dzieci przed klubem w Rzędzinach rozpoczynają podchody.

Podchody

Piękna, słoneczna pogoda, mnóstwo pozytywnej energii, ciekawe zadania – to właśnie podchody w Rzędzinach. Ta gra, którą lubili już nasi rodzice i zapewne dziadkowie nie

Nasze kluby i biblioteki

Wspaniała atmosfera, mnóstwo inspiracji, praktycznych wskazówek i kobiecej energii!!!!
Przejdź do treści