Szukaj

I Turniej Karciany w Stolcu

Klub Stolec

Instruktor:

Luiza Supernak

Adres:

Stolec 9

Godziny otwarcia:

Lipiec
wt-sb: 13:00-21:00

Telefon:

91 424 19 69

E-mail:

lsupernak@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

28 stycznia Gminne Centrum Kultury i Bibliotek filia Stolec oraz Koło LZS Grom Stolec zorganizowały I Turniej Karciany.

Jako pierwsze przeprowadzone zostały rozgrywki w Tysiąca, w których udział wzięło 6 osób. Turniej rozegrany został przy dwóch stolikach po 3 osoby. Następnie rozegrany został finał, do którego zakwalifikowały się cztery osoby. Miejsce I wywalczył Dominik Pilecki, miejsce II Ula Sawczyk, natomiast miejsce III zajęła Katarzyna Stojkowska.

Następnie rozegrany został Turniej w grę 3-5-8, w którym udział wzięło 9 osób. Turniej rozegrany został przy trzech stolikach po 3 osoby. Po zaciętej rundzie zasadniczej rozegrany został finał, w którym następującymi zwycięzcami zostali: miejsce I Krzysztof Stojkowski, miejsce II Daniel Chytra, miejsce III Katarzyna Stojkowska, natomiast miejsce IV Dominik Pilecki. Dla uczestników przygotowany był poczęstunek oraz nagrody.

Dziękujemy uczestnikom za udział i zaciętą rywalizację, a przede wszystkim świetną zabawę. Zapraszamy za rok.

autor: Luiza Supernak
foto: Luiza Supernak

Klub Stolec

Instruktor:

Luiza Supernak

Adres:

Stolec 9

Godziny otwarcia:

Lipiec
wt-sb: 13:00-21:00

Telefon:

91 424 19 69

E-mail:

lsupernak@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

Aktualności ze Stolca

Stolec

Fotografia przedstawia plakat zapraszający do wspólnego kolędowania.

Pieśni Bożego Narodzenia w Stolcu.

Wspólne śpiewanie przy świątecznym stole to jedna z najmilszych tradycji, która stwarza wyjątkową i magiczną atmosferę. Serdecznie zapraszamy do przedświątecznego rozgrzewania dusz i ciał z

Stolec

Fotografia przedstawia bile oraz stół do gry w bilard.

8 Bil w filii GCKiB w Stolcu 😊

Tradycyjnie już wspólnie z Kołem LZS „Grom” zorganizowaliśmy „Turniej Bilarda – 8 bil”. W turnieju mecze rozgrywało dziewięciu uczestników, podzielonych na dwie grupy. Pasjonujące rozgrywki

Stolec

Kulinarnie w filii w Stolcu 😊

Fotografia przedstawia kolorowe pierniczki.

Stolec

Fotografia przedstawia plakat - zaproszenie na turniej.

Turniej Tenisa Stołowego w Filii w Stolcu.

Filia GCKiB w Stolcu oraz Koło LZS "Grom" Stolec serdecznie zapraszają na Turniej Tenisa Stołowego. Turniej odbędzie się dnia 30 listopada 2024r. w Klubie w

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści