Szukaj

Pomysły na ozdoby świąteczne

Klub Stolec

Instruktor:

Luiza Supernak

Adres:

Stolec 9

Godziny otwarcia:

pon-wt 10:00-18:00 / śr-pt: 13:00-21:00

Telefon:

91 424 19 69

E-mail:

lsupernak@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

03.08-14.08

Za chwilę święta …

Nawet jeśli za oknem akurat nie widać spadających płatków śniegu, to i tak może ono wyglądać świątecznie. Wystarczy okazjonalna, utrzymana w radosnym duchu dekoracja Wypatrywanie pierwszej gwiazdki przez takie okno będzie jeszcze przyjemniejsze!

Nic tak nie wprowadza przytulnej i ciepłej atmosfery jak nastrojowe oświetlenie – przystrojonej choinki, blask świec, czy migoczące lampki. Chcesz, by pokój Twojego dziecka rozbłysnął nastrojowym miękkim światłem? Wystarczy ustawić przy oknie kilka świątecznych figurek, skrzatów lub reniferków, rozłożyć światełka choinkowe i przykryć je białymi i połyskującymi łańcuchami. Na naszym oknie zabrakło reniferów, ale za to wskoczyły tam zrobione przez dzieci pingwinki 🙂

Kolejnym bardzo prostym pomysłem jest choinka z gałązek. Wystarczy kilka lub kilkanaście suchych gałązek, trochę sznurka i proste ozdoby. W naszej filii przybraliśmy ją kilkoma laleczkami, wstążeczkami, lizakami i cukierkami. Odwiązywane w każdym przedświątecznym dniu słodycze mogą być naszym kalendarzem adwentowym 🙂 Taka choinka nie sypie się i może nas cieszyć bardzo długo.

Autor: Luiza Supernak

Klub Stolec

Instruktor:

Luiza Supernak

Adres:

Stolec 9

Godziny otwarcia:

pon-wt 10:00-18:00 / śr-pt: 13:00-21:00

Telefon:

91 424 19 69

E-mail:

lsupernak@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

03.08-14.08

Aktualności ze Stolca

Stolec

Fotografia przedstawia plakat zapraszający na Turniej gry w lotki.

Serdecznie zapraszamy na Turniej Darta!

Emocje, rywalizacja i świetna zabawa – widzimy się na Turnieju Darta w Stolcu!

Relacje Klub Stolec, Stolec

Fotografia przedstawia grupę osób na tle lasu.

Sadzenie nowego pokolenia drzew

Wspólnie tworzymy nowy las

Relacje Klub Stolec, Stolec

Wiosenne porządki

Wraz z nadejściem wiosny przyroda budzi się do życia, a my z radością odświeżamy nasze domy i podwórka 🌱 To idealny moment, by wprowadzać dzieci

Relacje Klub Stolec, Stolec

Fotografia przedstawia grupę dzieci stojących przy drzewie, na którym zawieszona jest budka lęgowa dla ptaków.

Akcja sprzątania ptasich domków

Filia GCKiB w Stolcu, Leśnictwo Poddymin oraz Koło LZS „Grom” połączyły siły, by wyczyścić budki lęgowe.

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści