Szukaj

Spotkanie mikołajkowe w Stolcu

dzieci na dywanie

Klub Stolec

Instruktor:

Luiza Supernak

Adres:

Stolec 9

Godziny otwarcia:

wtorek-sobota: 14:00 – 22:00

Telefon:

91 424 19 69

E-mail:

lsupernak@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek oraz Koło LZS „Grom” wspólnie zorganizowało Gminne Mikołajki w miejscowości Stolec.

Jakież było zdziwienie dzieci, które zawitały 18 grudnia do filii Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Stolcu. Okazało się bowiem, iż Mikołaj zaplanował sobie przedświąteczny urlop… W ślad za Mikołajem podążyły elfy, a także renifery. Gdyby nie pomoc dzieci, ich zaangażowanie i zmobilizowanie ekipy mikołajowej, byłoby po Mikołajkach. Na szczęście udało się wszystko uratować. Było wiele ciekawych konkursów okraszonych elementami związanymi ze Świętami Bożego Narodzenia oraz dużo wesołej zabawy, która pozwoliła nam wszystkim w atmosferze radości i uśmiechu spędzić miło czas i wprowadzić się w magiczny nastrój nadchodzących Świąt.

Program w formie interaktywnej zabawy pt.: „Na etacie u Świętego Mikołaja” przedstawiony został przez Agencję Dobry Animator ze Szczecina. Na uczestników zabawy czekał zdrowy poczęstunek pełen kolorowych kanapek, deserów owocowych oraz zdrowych przekąsek. Nie zabrakło również prezentów… Było to wyjątkowe, łączące pokolenia spotkanie mikołajkowe. Uczestnikami wydarzenia były dzieci, rodzice oraz dziadkowie z naszej oraz okolicznych miejscowości.

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i wspólną zabawę.

autor: Luiza Supernak
foto: Luiza Supernak

Klub Stolec

Instruktor:

Luiza Supernak

Adres:

Stolec 9

Godziny otwarcia:

wtorek-sobota: 14:00 – 22:00

Telefon:

91 424 19 69

E-mail:

lsupernak@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

Aktualności ze Stolca

Stolec

Fotografia przedstawia młodą dziewczynę z kolorowanką.

Święto Pieczonego Ziemniaka w Stolcu

Kolejna edycja plenerowego spotkania organizowanego z Budżetu Obywatelskiego. W pierwszą sobotę października w pięknej scenerii polskiej złotej jesieni spotkaliśmy się przed filią GCKiB w Stolcu.

Stolec

Kreatywnie i smacznie w filii w Stolcu

Przez cały wrzesień w naszej miejscowości było bardzo kulturalnie, teatralnie i światowo dzięki projektowi Market Groseria, o czym informujemy. Dzisiaj jednak opowiemy o naszych działaniach

Stolec

Fotografia przedstawia zdjęcia rodziny i budynku z opisami.

Instalacja „Mamu”.

We wrześniu Klara Gmiter gościła w Stolcu w ramach projektu Market Groseria. Przyjechała z zamiarem poruszenia tematu macierzyństwa. 17 września poświęciła czas w otwartej sali

Stolec

Fotografia przedstawia drewnianą skrzynkę z obrazkiem.

Papierowy teatrzyk

W Stolcu odbyły się warsztaty tworzenia ilustracji do papierowego teatrzyku - kamishibai. Dzieci, biorące udział w zajęciach, stworzyły swoją autorską opowieść o zwierzętach, którą własnoręcznie

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści