Szukaj

Warsztaty Cyrkowe w Stolcu

Klub Stolec

Instruktor:

Luiza Supernak

Adres:

Stolec 9

Godziny otwarcia:

wtorek-sobota: 14:00 – 22:00

Telefon:

91 424 19 69

E-mail:

lsupernak@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

do 29.05.25

W dniach 10 i 20 grudnia w filii Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Stolcu przeprowadzone zostały zajęcia warsztatowe dla dzieci i młodzieży „Przygoda z cyrkiem – Akademia czarodzieja”. Środki na przeprowadzenie warsztatów pozyskano z projektu LGD Dobre Gminy, aktywizacja obszarów wiejskich.

Pierwsze spotkanie dla starszych dzieci oraz młodzieży zawierało elementy pokazów iluzji, nauki iluzji oraz manualnej sprawności, koordynacji wzrokowo ruchowej – żonglerka, zabawy i gry ruchowe o charakterze integracyjnym.

Kolejne spotkanie dla młodszych dzieci było warsztatem kulinarnym, na którym uczestnicy razem z rodzicami oraz opiekunami wyczarowywali lukrowe lizaki i słodycze.

Warsztaty były oryginalną formą twórczej aktywności oraz nowatorską metodą ćwiczeń i zajęć ruchowych dla wszystkich grup wiekowych. Podczas warsztatów dzieci rozwijały swoje indywidualne talenty, zajęcia wspierały rozwój psychomotoryczny, poprawiały koncentrację, ogólną koordynację i rozwijały nowe zdolności manualne.Zajęcia odbyły się w atmosferze wspólnej kreatywnej zabawy. Ich celem było propagowanie kultury i sztuki, pogłębianie wyobraźni twórczej, wykorzystanie nietypowych form relaksu i koncentracji, organizacji czasu wolnego. Uczestnicy zajęć zyskali większą pewność siebie i motywację do dalszego samodoskonalenia.

autor: Luiza Supernak
foto: Luiza Supernak

Klub Stolec

Instruktor:

Luiza Supernak

Adres:

Stolec 9

Godziny otwarcia:

wtorek-sobota: 14:00 – 22:00

Telefon:

91 424 19 69

E-mail:

lsupernak@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

do 29.05.25

Aktualności ze Stolca

Stolec

logo gckib

Stolecko – Tanowskie świętowanie

Tegoroczne Święto Pieczonego Ziemniaka organizowane przez GCKiB oraz Koło LZS Grom w Stolcu uświetnił koncert Bractwa Śpiewaczego z Tanowa. Dużo i smacznie się działo. Był

Stolec

logo gckib

Październikowe grzybobranie w Stolcu

Dnia 9 października filia GCKiB w Stolcu wspólnie z Leśnictwem Poddymin zorganizowała dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych mieszkańców Stolca wspólne „Grzybobranie”. Grzyby zbieraliśmy w lesie

Stolec

logo gckib

Jak się odnaleźć w lesie?

Mamy to szczęście, że mieszkamy na terenie Puszczy Wkrzańskiej, obszarze leśnym liczącym 1550 km2, rozciągającym się po obu stronach granicy polsko – niemieckiej (z czego

Stolec

logo gckib

Ciąg dalszy relacji z warsztatów foto w Stolcu i Rzędzinach.

Kolejnego dnia warsztatów zajęliśmy się fotograficznymi kartami trikowymi, które ukrywają obraz pod zdjęciem. Każdy pozował do własnego portretu, który następnie był drukowany w czerni i

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści