Szukaj

Zabawa Mikołajkowa w Wąwelnicy

Klub Wąwelnica

Instruktor:

Anna Bujko

Adres:

Wąwelnica 5A

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12.00- 20.00

Telefon:

91 424 19 66

E-mail:

abujko@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

22-23.12.2025; 29-30.12.2025

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej filia w Wąwelnicy składa serdeczne podziękowania firmie Skraw-Met, Pierogarni Lubieszyn oraz Hipermarket Bi1 za pomoc w zorganizowaniu imprezy Mikołajkowej. Dzięki Państwa pomocy mogliśmy wzbogacić program Mikołajek, rozbudować ofertę atrakcji dla dzieci oraz bardziej zintegrować społeczność biorącą udział w imprezie. Państwa pomoc w działaniach naszego ośrodka kultury jest dla nas bardzo ważnym wsparciem oraz potwierdzeniem celowości naszych działań.

Serdeczne podziękowania należą się również zawsze niezawodnym aktorom Polskiego Teatru w Szczecinie Adamowi Dzieciniak oraz Zbigniewowi Filary.

Autor: Maria Wardak

Klub Wąwelnica

Instruktor:

Anna Bujko

Adres:

Wąwelnica 5A

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12.00- 20.00

Telefon:

91 424 19 66

E-mail:

abujko@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

22-23.12.2025; 29-30.12.2025

Aktualności z Wąwelnicy

Wąwelnica

logo gckib

Drugie życie koszulki

W filii GCKiB w Wąwelnicy odbyły warsztaty „drugie życie koszulki” w ramach projektu „pokoloruj mój świat”. W ramach warsztatów każda koszulka otrzymała swoje drugie życie

Wąwelnica

logo gckib

Dzień budyniu w Wąwelnicy

W GCKiB filia w Wąwelnicy świętowaliśmy w marcu dzień budyniu i dzień czekolady. Dzieci wykonały czekoladowe lizaki, było wesoło i słodko. Autor: Anna Bujko

Wąwelnica

koszyczki wielkanocne

Życzenia wielkanocne z Wąwelnicy

Wąwelnica

plakat pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień wiosny w Wąwelnicy

Filia GCKiB w Wawelnicy przywitała wiosnę razem z mieszkańcami.Podczas spaceru znaleźliśmy wiosnę, a Marzannę pożegnaliśmy.

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści