Szukaj

Zapraszamy do przesyłania zdjęć z Janem Pawłem II

Klub Wąwelnica

Instruktor:

Anna Bujko

Adres:

Wąwelnica 5A

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12.00- 20.00

Telefon:

91 424 19 66

E-mail:

abujko@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

22-30.12.2025

Zapraszamy Państwa do przesyłania zdjęć z Janem Pawłem II, chcemy w ten sposób przygotować galerię ze wspomnieniami mieszkańców naszej gminy.

Zdjęcia, wraz ze zgodą na wykorzystanie zdjęć na stronie i w mediach społecznościowych GCKiB, prosimy wysyłać na adres m.wardak@gckib.pl.

Czekamy na Państwa zdjęcia!

Klub Wąwelnica

Instruktor:

Anna Bujko

Adres:

Wąwelnica 5A

Godziny otwarcia:

pon: 16:00-20:00
wt-pt: 12.00- 20.00

Telefon:

91 424 19 66

E-mail:

abujko@gckib.pl

Klub nieczynny w dniach:

22-30.12.2025

Aktualności z Wąwelnicy

Wąwelnica

logo gckib

Ramki na zdjęcia z wakacji

W filli GCKiB w Wawelnicy… Na warsztatach plastycznych powstały piękne ramki na zdjęcia z wakacji . Ramki zostały pomalowane i ozdobione przez wakacyjnych artystów. autor:

Wąwelnica

logo gckib

Pieczenie gofrów w Wąwelnicy

Tuż przed zakończeniem wakacji dla osłody dzieci z Wąwelnicy na warsztatach kulinarnych piekły chrupiące gofry. Choć już czas wakacji dobiega do końca u nas było

Wąwelnica

logo gckib

Dzień taty w Wąwelnicy

W GCKiB filia w Wawelnicy 22 czerwca odbyły się warsztaty z okazji DNIA Taty. Uczestnicy wykonali piękne kubki do kawy / herbaty oraz kartki z

Wąwelnica

logo gckib

Wycieczka do ogrodów w Dobrzycy

Dnia 4 czerwca w GCKiB filia w Wawelnicy odbyła się wycieczka z budżetu obywatelskiego do Ogrodów Tematycznych Hortulus w Dobrzycy. Mieszkańcy zwiedzili dwa ogrody .

Nasze kluby i biblioteki

Przejdź do treści